Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Technikás..ehh.. ezt nem mondanám még énis tanuló köreim töltöm..,és az elhúzást se ugy értettem hogy hú de eltéptem..mint mondtam piros zászló volt..és tötymörögtünk manselba befelé..és ott jöttél be mellém picivel elötte..mosoly..én meg aztán tovább álltam..de nem elhúztam...
egy fotó van rólam,áhh...mindenhol ez van!
naja hiaba a loerokulonbseg, messze nem vagyok olyan technikas, mint te, vagy ugy egyaltalan mint itt barki , ennek ellenere a multkori nagyon jo volt jovore megismeteljuk
bambasag meg termeszetesen elnezve
Oké,én már gyüjtögető életmódot élek,hogy legyen miből kijutnom oda....Szval nem fog el maradni
Hát..igen...De ha jól emléxem fordítva volt..mansel elött mosolyogtál..és én mentem el..persze levezető kör volt már(piros zászló)!De emléxem mindenre !Bamba nézést nézd el,a kedvemért...
Én ki nézek... ha nem esik...
nem tortent tragedia, ne csinald mar lesz meg iden verseny, ha kawa-nap nem is es majd pacsizunk
hat nem is a mikulas
remeltem, hogy sikerult egy kicsit kergetozni, de annyira bamban neztel, hogy inkabb otthagytalak gondolkodni
Szanaszét szégyenlem magam..na majd legközelebb...
Remélem nem..de legközelebb visszakacsintok,vagy dobok egy pacsit
Te voltál az? Észre vettem ám,csak elötte volt egy kis koccanásom....és nem tudtam eldönteni h te voltál vagy nem..és elgondolkodtam rajta...
hiaba vigyorog neked az ember lanya kawa-napon kifele a sisakbol?
hali!neked esetleg nincs több képed a Honda napról..Pl. rólam?
tenyleg nam artott volna na sebaj, majd jovore
sajnos nem
de ahogy a képeket nézem jó lett volna kimenni hehe
Balu, kawa-napon nem voltal kint veletlenul?
klafa, akkor ezek szerint most sikerült
Köszi a képeket Balu! Jóók lettek!
lesifotóóóóós!
Jön valaki esti motorozásra ma?
bujkálós
pedig ment mar eleget ezen a palyan, ideje lett volna, hogy egyedul is korbemenjen es a kovetkezo korben felszallhattal volna ra