Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Együttérzésem LX! Sajnálom, de mint tudjuk ez benne van! Rem te is jól megúsztad azért a dolgot, meg a moci is!? nagyon összetört? Ha tudsz gyerünk vissza a pályára minnél hamarabb! Az időhöz meg gratula, nagyon gyorsulsz itt a ringen is!
Bakker ... jobbulást bátyja
köszi a kérdést, én teljesen jól vagyok... csak a lelkem és a motorom sérült... no meg a pénztárcám fog..

LX
Szerdán remélem eltudok menni Phoenix-re. Csak nemtudom eltudok-e kéretőzni a suliból, mert lesz valami kötelező program.... A lógás jódolog, de kapásból azzal kezdeni
Ja és még valami, ugye Te jól vagy ?
Alex remélem azért Nyafi vígasztalt és két hét múlva már ismét nyeregbe szállsz.
Az ivásról ennyit.
A múltkor megbeszéltük az együttmotorozást. Én holnap leugrom (a rossz időben) balcsira és csak a jövőhét közepén jövök haza. Utána viszont talizhatnánk valamelyik pályán.
Mi is rengeteget ittunk szünetekben. Ha nem iszol nemtudsz koncentrálni, ennyi.
Bár csak öt kiló plusszom lenne
van legalább 15.
Egyébként a francos kólától ugyanolyan szomlyas marad az ember. Delegalább hideg. Én rágózni szoktam menetek közben. nem hagyja kiszáradni a számata melegben sem.
Ez öt kiló plusz! Igaz a nagy részét úgy is kiizzadod. Én azért maradok a jól bevált egyszerű víznél.
Nekem tagnap lecsúszott 3 liter kóla, 1 liter izotóniás sportital, és 4 energiaital.
Én többször egyszerű, tiszta vizet szoktam inni a szünetben. Sőt, indulás előtt is iszom egy pár kortyot. Így kibírom a menetet. Javaslom másnak is.
Manóból hiányzott 2dl tömény
ne töményet igyál,és akkor emlékszel mindenre!
már 2dl foly hiány,koncentrálási zavarokat,és fáradtság érzetet okozhat!
én sokat szoktam inni, de nem tudtam kivinni semmit.. azt amennyit ittam kint szünetekben biztos kevés volt. vagy én nemtudom. ebben az a legidegesitőbb, hogy nem emlékszem semmire..
Nagyon sajnálom, ez elolvasni is rossz volt, ezért mondom mindig ilyen melegben ami volt, extrém körülmények között több liter folyadékot el kell fogyasztani. Amikor mondtam egy srácnak kint, bután nézett rám és az volt a válasza " egésznapra neki elég 3 dl gyümölcs lé"
lefelé előtti hátsó gyors jobbosban kifelé elment a hátulja... vagy hamar húztam a gázt, vagy sok volt a guminyomás... elótte 2,02,9-et mentem.. egész jól ment.. hát, ez van...

LX
mi történt basszus ?
nem emlékszem az esésre. amnéziám van. az orvosok szerint kiszáradtam és egy pillanatra elájultam a motoron azért estem. aztán mikor elestem fejre estem, akkor szintén elvesztettem az eszméletemet, majd csak az ambulancián ébredtem fel. motor meg jol összetört :( most jön a pihi meg a javitgatás.
Ajjaj mi történt?
Szia Balu,

köszi a képeket! Tutik! Most egy ideig sajnos nem készülhetnek ilyenek.. rosszkor száltam ma le a motorról.. szóval most némi javítás következik...
tanúlság : menet közben nem javallott leugrani a mociról....

LX
Akkor OK szerintem ezért a kipuff miatt már "köröznek" engem .. Maga a pokol amikor elkezdi 12x fele a lángot szorni de Én szeretem