Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én meg szépen összetörtem magam meg a motort :( még 19én a Merszen.
hali! ide a sportmotorra is felrakom őket meg a tar.hu-ra is
Szia balu! Hova vannak/lesznek feltöltve az R-kupa képei?
Én is láttalak ám!
Pont jöttél az alagútból felfelé sisak nélkül mi meg veled szembe egy "enduró-val"!
én e, megismeretelek a kipufogódról
Te köszöntél nekem a Honda napon? A jelmezedről itéve csak nem voltam benne biztos..azért köszöntem
ööö.. izéééé...
Igazábol nem vagyok fanatikus... Magukata motorokat imádom. Életem első igazi nagy új motorja a gixer volt...
Ellopták
Ahelyett, hogy R6R-re váltana
azért mert még mindig visszavágyik a gsxr-re legbelül
jut eszembe... mért van GSX-R felirat a karodra tetoválva egy Aprilia nyergében ülve?
Akkor ez már nem gáz, hanem egyenesen ciki
feltöltöm neked full méretben ha már ekkorát estél
csináltam rólad egy kis eksön fotót
király volt a HONDANAP!kiváló szervezés,jó,hangulat,rengeteget mentem.10x20perc!tele volt estére a zacsi,de sebaj ezért mentünk!végre szétcsűrhettem az új ezrest!bitang lett így lerövidítve!hátsó guma kellett mert elfogyott!vettem és folyt!2.07!Köszi Honda!
én a számokra már nem emlékszem, de nekem világos-kék és sötét-kék karszalagjaim voltak
Én ott voltam a Norbiékkal mikor odajöttél köszöni. Meg a benzinkúton is együtt tankoltunk.
h2-h4
Nemsokára feltöltöm a többi képet a galériába!
Nem a filmben amely a 80-as években készült
Én K1-ben voltam...
Egyszerű.
Ki melyik csoportban (tokban) volt?
Csekkoltam a galériát!
Nekem is úgy tűnik.. gáz , hogy nem ismerem az arcokat innen személyesen..
én úgy emlékszem hogy egy csoportban voltunk. Legalábbis a lámpánál várakozva mintha mögöttünk várakoztál volna
Pedig én is kintvoltam... jó lett volna találkozni
Köszi Balus! Találtam magamról képeket. Nagyon jó volt a tegnapi Hondanap. Sok ismerőssel találkoztam. Rockandyrollal csináltunk on-board felvételeket, a videók között meg lehet nézni, hátha felismeri valaki magát motorozás közben. A régi kisCBR-rel tegnap 2.16-ot sikerült menni, de van még tartalék bőven. Már kezdem érezni, hogy mit lehet vele csinálni még "büntetlenül".
Sok srác odajött hozzám és tanácsot kért futóműbeállítás ügyben. 5 motoron állítottam a telókon. Sajnos az első telók mindegyik mocinál gyengére, lifegősre voltak állítva. Nem csoda, hogy nem lehet velük jól menni. A végén volt olyan srác, aki visszajött és megköszönte, hogy belőttem a futóművét, sokkal stabilabbnak érezte a mocit, azt mondta: mintha sínen menne, semmi bizonytalanság. Sokkal stabilabb volt a féktávon is a motor. Ez akkor nagyon jól esett tőle. Ha valaki odajön hozzám és megkér rá, szívesen segítek neki bármikor.
Sziasztok. Csaba
Hijj köszi a képet az a pofát a képen fehér csizmában ismerem