Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na virítsd a képeket!
vazz rohadt nagyot esett, volt mentő is meg minden
Ma ia voltak szilikon kannák hozzájuk tartozó fejekre az "ultragáz" jelző finom kifejezés

ON
azért most kicsit mindenkit utálok,aki ki tudott menni ma a Hringre
tegnap volt pár néni, azok hébe-hóba rajta vannak a felvételeken, majd kikockázhatod
kevésbé feltűnően törölgesd a könnyeid, és ne rázkódjon látványosan a vállad a fuldokló röhögéstől... ennél többet nem kérek
Bocsánat! Zseby. -helyesen.
Ne mondjak ilyeneket : hogy Hajrá Zsebi? Meg,hogy Hiszek benned! és Te vagy a legjobb!?
Akkor mit mondhatok egyáltalán?Süssem le csendben a szemem és kuncogjak magamban?
Már csak a néni hiányzott belőle....
na ez a mai nap is csillagos 5-ös volt! Vágok majd egy kis zenés klippet az elmúlt két napon készített felvételeimből.
Én is ennek örülök a legjobban, és hogy nem törtem össze sem magam, sem a motoromat! Bár volt néhány esés, remélem senkinek nem lett nagy baja.
te figyi, engem akkor se bíztass majd, ha külön kérlek rá, jó?
Sziasztok!

Holnap délután mennénk motorozni egy barátommal a Hungaroringre, a brorganisation.hu szerint 13:25-kor indul az első 20perces menetünk. Hányra érdemes ilyenkor felmenni, megvenni a jegyet? Ha délelőtt arra van dolgom, akkor meg tudom venni akkor is? Nem szeretném, hogy megint úgy járjunk, mint aug.10-én a nagy vasárnap esti motorozásnál, akkor éppen, hogy sikerült jegyet vennünk.

Ja, amúgy jön még valaki?

Üdv,
wins
na,legalább életben maradtál
Valaki csinált képeket esetleg...hátha rajta vagyok a kis ROTAKAPÁMMAL
Ha hej!
Megvolt a Honda nap, és hogy ne kelljen kerülgetni a profiknak, igy volt rá lehetőségem hogy a regisztrációnál átrakjanak kezdőbe, igy KezdőIII-ban mentem. Hát nem akarom mondani, de mikor a 2. körben berakták a csoppereseket meg a Gondwingeseket, majdnem elment a kedvem az egésztől. Mint mondottam nem vagyok egy kanyarvadász, de 2,36-ot tudtam menni a 3. etapban, úgy hogy ott is feltartottak folyamatosan. Ha nincs előttem senki azért 2,30 alá tudtam volna vinni ugy érzem. Ez volt az első olyan alkalom hogy pályára mentem. Azt hiszem egy esti motorozésra idén még elmegyek. Nekem nagyon tetszett! Köszi, és akit én tartottam fel, attól pedig mélységes elnézést kérek!
Igazán értékelhette volna Nyafi az igyekezetet.
Oké szavazok, de nem mondom ám meg mennyit adok be-be-be.
haalloo

akit érdekel.. felraktam a tegnapi 750-es, 1000-es verseny onboard felvételét... meg lehet kukkolni csak 5öst szabad ám adni..

LX
hello,

igen, felkerült, de Nyafi nem értékelte

LX
Látom végül felkerült a kamera, jó lett nagyon Cicának is mutattad?
Nekünk is jól sikerült a csajos este, szerencsére a jósolt szél is elmaradt, a szokásos viharról nem is beszélve.
Egyébként meg mindenkinek jobbulást, aki bukott.
Lesznek fent képek?
a #84 es eltünt
Köszi!
Az R Seria kupa pontállása 3. forduló után (600-as):
Sajnálom, hogy estél.
Bennem volt a para nagyon, amikor meg láttam hogy estél!
Jobbulást neked is, motornak is!