Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

holnap olyan 3-4 fele jöhetsz !cső
oké kössz!akkor legközelebb élek a lehetőséggel!
Kép nincs, de emléxem mikor a célegyenes végén a féktávon bementél belülre...
csak kuksiztam a sisak mögül az egyenes kormányra
Jajdejó kép
De baromi jó nap volt!
De mennék már vissza
Többnyire ez egyedi elbírálású, de ha szóltál volna, vmi okosat kitalálunk neked.
hát a listát látván hogy menynire teli volt, igy csak nézelődni mentem ki, 7re értem ki! ANNYIra meg nem vagyok gazdak hogy 1 óráért kiperkáljam az 12 rugot vagy ilyenkor azért ha mondjuk félidőre mennék a felét leengeditek?
Hali!

2008 .08 14. délelőtt a lassuban mentem egy kék monsterrel nem lehett hogy van több kép is rólam? szívesen meg venném !
én sajna, csak ezt az egyet találtam :
üdv.
Teljesen igazad van, de ha már ott voltál, miért nem kérdezősködtél? Simán felengedtünk volna.
Nagyon bosszant engem is a notórius "feliratkozom, mert nem kerül semmibe, legfeljebb nem megyek mégsem" hozzáállás! Nagyon sok valóban pályázni szándékozótól veszik el az ilyenek a helyet.
Jövőre, ha a jóisten is úgy akarja, meglesz végre a jelentkezési modul és az ilyen húzásokért kemény szankciók lesznek.
Nem lesz lista, aki pályacsomagos, vagy tag, mindenképp előnyt fog élvezni, mégha aznap délután 3kor jelentkezik is be.
Sziasztok!

A héten ringjárat volt számomra :)
Szerda este volt 1 órás motorozás, majd a csajos pályázás. (Apropó nem csinált arról valaki képeket?)
Csütörtök volt a Honda nap, amin látom le is fotóztatok :)
Ma pedig nyílt nap volt, ahol megint csak kint voltam.

Gondolhatjátok mennyire elfáradtam...

Az előzőekre válaszolva:
Az a baj, hogy nincs egy időlimit, ami alatt szétválasztanák a lassúakat a gyorsaktól. Ez lenne a megoldás, de senki nem törődik vele. 2.20 alatt lenne a haladó, felette a kezdő. De ez csak egy álom sajna, mert ha valahol betelik a hely, már nem foglalkoznak vele, hogy ki hova akar menni, teszik oda, ahova tudják. ez baj.. Ebben igazatok van, de hát ez van... Vagyis tükrök le, ív tartás, ennyi a titok.
Ugye?:) Én sem vagyok egy ringbajnok a 2.38-ammal, de majd belejövök...

Nézem a képeket:)
Baluska elküldenéd nekem is a képeimet? zsanett.kasai@gmail.com
Köszönöm!

Sziasztok
de akkor azt nem értem hogy miért nem huzzák le magukat?
mert ez is kibaszás, mert én mindig csak azt látom hogy telivan full, 80 vagy mennyi emberrel
és akkor azt veszem figyelembe hogy sajnos nem tudok menni, tegnap meg kimentem nézelődni, erre meg azzal szembesülök hogy alig vannak és tök faszát lehetett volna motorozni
40-en voltak. Nagyon sokan nem mennek el. Simán próbálkozhatsz.
7fele érkeztem narancs fazerrel, ott nézelődtem körülöttetek, azt hiszem kanyar előti fékezésről beszéltetek

de elég kevesen voltatok, nem? ahhoz képest hogy motorosok.hu -n láttam a listát már fel se fértem,
szoval kb 70ember fel volt irva,
ilyenkor ha ennyi ember nem megy el és én mondjuk nem vagyok felirva attol ha fizetek mehetek? vagy csak akik a listán szerepelnek?
Igen könnyen előfordulhat.
A Z750S-es srác az Öcsém.
Azt még azért hozzátenném, hogy kár erőlködnöd. Van nekem elég bajom mint, hogy a te komplexusaiddal foglalkozzak. Nőj fel.
én azt hiszem téged láttalak nem egy z750 es sráccal beszélgettél?
Ha minden alkalomról mesélnék amikor megelőznek akkor 2 oldalas beszámolóim lennének.
köszi Bence ,látom megtaláltál lesz még?
19én ott volt.
Valamit elnéztél, Testvérke.
DDT nem volt fent a pályán tegnap a MERSZ-en.
Váááá most nézem hogy kamera volt a mocidon Ha esetleg rajta vagyok valamennyi időt érdekelne az egész vágatlan cucc akár el is megyek érte
Igen figyuztam de utánna külső íven szépen elporoztál nekem
váó!

Köszi Balu, végre elkészült rólam is az első jó minőségű kép, eddig csak házi csodamasinákkal készültek, aztán vagy messze volt, vagy homályos, vagy benne sem voltam, (na jó néha félig) de ez már legalább tényleg szupi kép.
Hy!

Ma végre megtört a jég... eljutottam én is a Ringre!
Első alkalommal 2:18-at tudtam menni... Egyenes kormánnyal.
Egy matt fekete Gixxer 1000-rel voltam, ha esetleg lenne valakinek valami kósza képe azt megköszönném!
Kivagyok, mint a kutya, cefetül elfáradtam...
Inkább a Mersz estés motorozásról regélj ahol ssp400ból két gyerek úgy került ki, mint a csikket.