Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jobbulást tesódnak Zetex!
Neked hogy ment?
Jobbulást!

Egyébként én is azt hittem, hogy Gyurkesz esése miatt állították le a versenyt.
Neki is mielőbbi felépülést.
Jobbulást Koma.
Ja és a könyöke is szilánkosra tört!
Köszi! Tegnap este már megműtötték és jól sikerült, de tele rakták szegecsekkel és legalább egy év mire kiveszik belőle. Amugy más gond nincs, rendben van az ember
Gyurkesz, egy Bridgestone nem lehet rossz
A verseny nem miattam lett leintve, Zetex öccse esett ugyanott csak kigyorsításon, viszont egy felkartörést beszedett, és nem tudott felkelni. A pálya szélén feküdt, így a 8. kör elején leintették a futamot. Jobbulást!
Köszi mindenkinek az érdeklődés! Sajna az első kőr végén a célra rá bemenetén elment az eleje! Gyakorlatilag minimális sérülésekkel megúsztam én is a moci is. Értetlenül állok elötte, nem tudom mi is volt az oka. Előző nap jól ment még a hasznmált gumival is sikerült egy 01 elejét menni, és a verseny napján is jól éreztem annak ellenére, hogy időmérőn nem sikerült jó kört összehozni. Rajt jól sikerült, 2 ezres és Feri után fordltam. Egyből elkezdtük tolni az ezreseket, de közben Ferivel is nyomtunk egy oda-vissza előzést. Négyen egymás után mentünk be a -1be, és ahogy lefektettem már ment is el az eleje. Új gumi, elvileg tiszta pálya, nem tudom az okát. Talán a nyomás volt magas, lehet a pálya volt koszos, ott aznap többen is estek. Nem jöttem még rá, de mindegy. Szeretnék minnél hamarabb pályára menni, és készülni 6.-ára. Nem hinném, hogy a gumi volna rossz!
javítok, természetesen 1,55,8

LX
Jut eszembe.. pályamotorosok, versenyzők.. Tegnap azért úgy gondolom hogy egy nem kis dolognak lehettünk szemtanui a ringen.. Egy AMATŐR versenyző egy SZÉRIA 1000-es gixerrel 2,55,8-at karcolt a ringen! Megverve ezzel Vida Tibit, Talmácsi Gergőt (aki addig idegeskedett mögötte hogy eldobta a vasat...) Részemről teljes tisztelet Hirczi Zoli előtt! GRATULÁLOK neki a nagyszerű versenyhez, sikerhez! Néhány "profi" pedig.. na mind1..

LX
az összes sportmax:D d20? ? azt kell nézni
*hoztam
nekem sportmax van fent a motoron. arról mit tud tok ? mert még csak annyi hogy haza hozztam a motort és darabokra lett szét szedve hogy minden tökéletes legyen

/képen látszik a minta/
Balu! Csináltál rólunk képeket? Ha igen tölts fel lécci egykettőt :)
Hát erre mit mondjak? Az a gumi tudja az 1:52-őt.
Gumi? rutintalanság? Nem voltam 100%-os agyilag, és lelkileg sem, a 4-5 körbe azon gondolkoztam feladom a versenyt annyira nem ment. Gumi pirelli dragon slick médium, valaki írjon már róla valamit, azzal mentem.
Kigyorsításkor megcsúszott a háta, pedig nem vettem el a gázt, aztán letapadt és átdobott.
Szerintem túl hamar, túl nagy gázt adtam......? Vagy gumi......?
Mi volt a gond?
Köszi Baluska! Igazán jó képek gratulálok!
Csak 1 gond van vele én vagyok rajta.
Esetleg megkaphatnám, nagy felbontásban is őket?
Előre is köszi!
balu, tudsz adni nekem valami elérhetőségedet?
hallooo LX hol van? persze hál' Istennek nem ilyen fetrengős képen!

LX
hogyhogy mindenki pont ott esett, ahol Te fotóztál? Mibe hogy biztosra akartál menni és vizipisztollyal beküldtél egy kis olajat a pályára
ahham, I see
Mennyire sérült meg? Azt hallottam hogy volt mentő meg minden
Sarkany szepen odaverte magat :( Labfeje tort, tudtommal ennyivel meguszta... Jobbulast.