Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ő a Sárkány?
ohh
gyurkessel nem beszéltél?
Az elem sokaig birja, azzal nem lesz gondod, az ado reszehez meg van kulso 12 V-os kabel, na az mar tobbet vesz fel
aha igen, csaz az a gond hogy én adtam el neki.. és valóba vadi uj volt!
na azt nemtom' ha jól emlékszem, új gumival ment...

LX

baszki remélem nem a gumi miatt!
annyit mondott csak hogy elment az eleje... nem igazán tudta hogy miért..

LX
Nem tudod miért esett?
na jó,de a yamahák 15 Le-sek! A két Talma meg könnyen volt kemény.Végig melegszélből tudtak kibújni.

Ez vigasztal? Ha nem ,akkor gondold el,hogy slik-kel mentek.Én is ezzel vigasztaltam magam
hát én a Talma 43-as körét látva eléggé befordultam Nagypofával azt gondoltam hogy már már kimotoroztam a kisCBR-t... hát ezekszerint még nagyon nem
háááát...lehet,hogy lassan már a 125-ösökkel is versenyre kelek
Szia Zsani!
Sajnos holnap nem leszek kint a Honda napon, jovo het szerda- csutortok korul tudunk csak talalkozni, ha az ugy jo. akkor voszint 100%


Gyorsabb vagy mint egy ötödikes?
tudni kell mikor kell abbahgyni

LX
na nem csodálom.Azt a gumit párran megnézték má kakucson is
De nem baj,hogy nem hívtalak,mert így délelőtt én voltam legalább a leggyorrsabb! (míg ki nem ért Zombimester.)
Öcsém!Volt kint három 8-10 év körüli kiskölyök a yamaha pw 50-esekkel.Hát azokat úgy kerültem meg ,mint a pocsolyát!
kicsit voltam körberöhögve a gumi miatt Ahogy leszedte Csabi a hátsót, letámasztotta kuka mellé és 3 perc alatt hárman kérdezték meg hogy ki volt az az állat aki ezzel a gumival ment
Az elsőt is lecseréltem. Azt viszont valaki elvitte a kuka mellől de sok öröme ne lesz benne annak aki megvásárolja az illetőtől mert lassú-defektes és két naponta újra kellett fújni
Ne is mond. Előtte voltam a sima pályanapon. Olyan fáradt voltam mint állat. De példás önmérsékletről tettem tanúbizonyságot. A 2-ik menet 18-ik percében lejöttem, összepakoltam és hazamentem. Nem akartam se magamat se mást veszélyeztetni. Nagy szó ez itt. Az ingyen pályanapról eljönni.
Na,csakhogy végre szereztél gumit.Ma akartalak híni Kakucsra,de látom volt jobb dolgod is.
a legutóbbi Kawa esten...

LX
Amúgy mikor volt ez?
Előfordul sajnos. Bár igyekszem íven menni de néha az erőlködés a jobb időeredményért nem várt dolgokat hoz.
igen, esett, de semmi baja, és a motorjának sincs különösebb gondja... beszéltem vele ez sajnos benne van...

LX
remélem nem én voltam nem akarok ijjesztgetni senkit...
nem olvastam végig az egészet, de egy jó tanács.. mindenki menjen a saját tempójában, egy kiszámítható íven, és ne "csámborogjon" össze-vissza.. akkor nem lesz gond.. a gyorsabb megoldja! Ja, és lehet nyugodtan hallgatózni... úgyis hallod ha jön egy gyorsabb! Mellesleg legutóbb ddt is úgy rám csukta az ívet az uszoda kanyarban, hogy azt hittem hogy mindketten megyünk a levesbe.. szóval a lényeg hogy kiszámíthatóan, és egymásra vigyázva, és akkor mindenki jól fogja érezni magát..

LX