Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van ennek egy másik oldala is! Ha ti megtehetitek hogy 10-20 ezreket fizessetek egy-egy napra akkor mi a faszért nem hagytok lehetőséget az ilyenkis pöcsöknek is mint mi kezdők. Az meg hogy nem volt hely a kezdőben, arról nem én tehetek, hanem eleve nem volt hely amikor kezdődött a reg. Talmácsi Gergő meg igenis vegye számításba, hogy sok low mint én is, csak ilyenkor tudok felmenni a pályára.
lehet szovjet gumi van a motorjaikon...(én spec szoktam keresni egy embert utánna megyek és keresem a hibáit és megyek utánna mint egy hülye nemérdekel hogy mennyire veszélyesnek érzem és gyakran túl is vállalom magam és a mocim és megelőzöm aztán nincs előttem és visszaelőz ...ez volt egy hete) nekem ebből van bajom
Igazándiból nem csak mostanról van szó. Tudom, hogy a holnapira marha hamar betelt minden hely. De eddig az összes honda napon ez volt. A haladó csoport tele 4 perces emberekkel. Nincs semmi baj a lassabb emberekkel de ők nem egyszerűen lassúak. 4 perc az utcai tempó SE! 30-40-el vesznek kanyarokat 5 fokos döntéssel. Ez veszélyes. Tegnap este a mersz estén meg voltunk vagy 40-en a 75 helyett. Ott nem zavarnak a lassúak mert tudom, hogy benne van. De a haladó csoport nem véletlenül haladó. Ne akkor kezdjen el íveket keresgélni valaki. Minden honda napon van ember akit menetenként 3-4X körözök le. Pedig én aztán nem tartozom a gyorsak közé.
m érdekel az összes pályanap...nekem szólhatsz ha van vmi és akkor tuti nem regisztrálok be a haladóba_D most a a kezdő 3. ban vagyok 11kor indul.
Ki lessz a mentorom? zdobrotkát hogyan előzöm le?
Velencén leszek.
Szeva ddt500! Péntek lime party?
Igazán nem akarok senkit megbántani de miért tesz mindenki úgy mint ha ez lenne az egyetlen pályanap a ringen? Ha életedben nem voltál még pályán akkor miért kell a haladóban menni? Talmácsi Gergőnek aztán magyarázhatod, hogy máshol nem volt hely. Szarik mindenkire aki lassabb nála. 3-4 perces emberkékre, hogy a faszba vigyázzak? Ott a sima broros pályanap A csoportja.
Úgy néz ki én is ott leszek! Haverom sem volt még fent a pályán, de ő is beregisztrált, mondtam engem kezdőbe kellene, de mivel ott már nem volt hely,igy betett engem is a haladóba. Szóval rám kurvára vigyázzatok, mert nem voltam még fent a ringen, és kurv@lowkezdő vagyok...! Azt hiszem az utolóban indulunk, valami 11 órás kezdést beszélt. Az lehet?
Na már most ha ott vagyok és Honda nap én szeretnék is kipróbálni valami kecskét, akár 125, akár 600. Mit kell tegyek, hova kell mennem regelni!? Gondolom lesznek millióan, én 7kor indulok, ott vagyok 8 kor kb.
tenksz
Kezdésre nem a köridő a lényeg Az hogy leér a lábtartód vagy a térded itt a H-Ringen más. Más letenni mondjuk Kakucson 40-nel mint a H-Ringen 100-120-l. Amúgy ha mond valamit neked Aszalós Ádán név(Aszalós Iskola H-Ring) ő a 125-s Aprilia-l 2.17 megy a H-Ringen. Sokan az 1000-s Super Sport motorral nem tudnak annyit. Szóval a gyakorlás a lényeg. Ne ijedj meg. Csak fokozatosan kell gyorsulni. Az első körökben csak ismerkedj a pályával. Próbáld megtalálni az "ideális" íveket.
....stb.
okok... cbr 125 nem olyan érdekes:D ja kédés... aldi ringen a lábtartóm leér meg a csizmám oldala is de a térdem kiteszem ...kiülök(félseggel+ráfekszek a tankra) de semmi nem ér le:S max egyszer a könyököm amikor nagy térdletételes igyekezetben leestem a motorról de léptem eggyet és visszaugrottam és nem lett semmi esés (elől dragon supercorsa hátul d207) erőltessem? vagy majd megy magától? vagy mennyek egyenesen?
Igen Név, cím, E-mail cím...stb.
Azt, hogy milyen motorok lesznek teszten azt nem tudom. De a "kis" jogsiddal csak "kis" motorral tesztelhetsz.
A teszt motorozáshoz kellenek a papírjaid is.
ha tesztelni is szeretnék vmit az miből áll? gondolom 600ast nem adnak alá az én a1 es jogsimra... és mik a regisztrációs adataim? név lakcím nem?+mi?
Ráérsz 10-re kiérni, de számold bele a sorban állást is.(tudd a regisztrációs adataid) 8-ra annak érdemes kimenni aki tesztelni akar és feliratkozni valamelyik vasra.
vkitől kérdezném hogy lehet e később jönni ? mittomén 10re (11órakkor megyek elősször) vagy 8ra kell mindenkinek...
Hát én sem vagyok olyan régi motoros, sztem vannak itt okosabbak akiktől tudsz kérni tanácsot de ha kérdezel szívesen segítek természetesen. Sajna én nem megyek. Azt meg h mikorra kell menni én sem tudom (még nézőként sem voltam Honda napon), nézzél meg egy programtervet v vmit...
okés:) majd még adhatnál tanácsokat...:) te is jössz? ha 8 tól van a regisztráció akkor mikorra kell jönni? mert én a 11 óraási turnusban vagyok benne... és gyuláról jövünk faterral (kocsival hozzuk az rst)
Épp elég lesz 140-ről lefékezned mondom h nem kell erőltetni a dolgokat...csak szépen fokozatosan. Célegyenes végén meg figyelj oda nagyon még így is, mert első alkalommal én is csak néztem h te jó ég milyen kanyar ez...meg az egész pálya furcsa lesz mert szinte nincs sík rész mindig emelkedő-lejtő szal emelkedőn lehet kapaszkodni a 125-tel.
van rajta egy polini 160 de nincs beállítva éshát most 180 helyett 140 a vége... gyengélkedik...:S am az aldi ringen szoktunk versenyezni ott egész jól ment de persze ez más lessz gondolom nem sokan lesznek 600ccm alatt :S
Lehet vele menni Hungaroringen is...célegyenesben (meg egyáltalán egyenesekben) jól kiforog majd de azt ajánlom h ha most mész először akkor csak okosan menj meg vegyél nagyobb féktávokat, nem kell szarrá forgatni mert abból csak esés lesz ha erőlködsz.
vagy az rs kicsi a h-ringre?
a multokor végigolvastam de akkor az tetsztnap volt. mind1 viszem az rst... ha meg nem ragad :D
nem is fognak felhívni, hanem a helyszínen a díj befizetésével tudod érvényesíteni a regisztrációdat, amit reggel 8-tól tehetsz meg... a motort nem a Honda adja... (kivéve, ha veszel egy magadnak)...
egyáltalán miért regisztráltál be, ha el sem olvastad, hogy hogyan és mire jelentkezel?
szia. én most megyerk elősször de még nem hívtak fel és nem küldtek a regisztráción kívül más e-mailt hogy mkorra kell menni vagy milyen mocit adnak...-kezdő 3-