Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze.. én sem magamra gondoltam..

LX
Gyanus,hogy énis kint kőrözök majd
Én
Na ki jön majd a Honda napra?
LX!
Én nem is rád értettem, hanem a többi haladóra aki tud is motorozni . .
Ha valakinek van kedve ezen a hétvégén osztrák szervezésben motorozni az gyorsan jelentkezzen a motorosok.hu a többnapos pályázásban, lehet 3 napra vagy csak 2 napra és 1 napra is 120 euro/nap, az idötervet is ott találjátok
a jelentkezési ürlapot is ki kell tölteni
na azért ez nem teljesen igaz.. max ha az illető rutinosan kiszámíthatóan motorozik.. de még akkor is lehet baj a nem kis tempókülönbség miatt..

LX
Leguróbb bementem 2 körre a haladóba.

Hááát nem is tudom.

Az biztos, hogy jobban figyelnek rám mint a kezdők és kevesebbszer állnak keresztbe, de amikor 5 tizedes 9 irányból 2mp-belül körbemotorozott, be kell valljam kicsikét lezsibbadtam.
Én és Én meg az Irén
51es köridő a kecskeméti ringen, gyári cbr 125-el milyen?


Ennyire hamar nem gondoltam.

Köszönöm a linket!
Szerintem lehet hogy "biztonságosabb" a Haladók közt menni . . . sőt
Mi a baj a 3 percesekkel..? Én 5 alatt sem biztos hogy körbeérnék, de veszély nem fenyeget hogy ott legyek..
Sajnos nem voltam kint!
Holnap!
Köszönöm a gyors és pontos információt.
Igazán sokat segítettél.
Értem
azt hiszem akkor amikor rendezik!
Legközelebb mikor lesz a ringen egésznapos motoros rendezvény?
eddig izzadtam,most nyugodtam csak meg! hónap is menék kifelé a hringre,aztán meg du. motoros edzés lesz a cégnél!azis nagy banzáj!alázhatom a kollégákat! (vagy nem)
Én
motogp_46:
Hali, a vasárnap esti motorozásról (08.10.) készítettél képeket?
Sziasztok!
Holnap Kik jönnek a Hungaroringre motorozni?
Nekem nincs. Csak több ismerősöm is erősen nehezményezi, hogy nem lehet a kezdőbe regisztrálni. Aki 2X-er vagy egyszer sem volt a ringen az fosik, hogy letolják a gyorsak. Na most az eddig honda napos tapasztalataim szerint bőven lesznek 3 perces emberkék a haladóban. (Eddig is voltak pedig nem telt be egy nap alatt a regisztráció mint most).