Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

holnap gyorben leszek, estefele leszek otthon, vagy hetkozben is estefele...

magyarul mindig este, no.... hat ez eleg hulyen hangzott...
Örülök hogy mindenkinek ilyen jó élményei vannak a pénteki pályanapon .Elmondom az én verziómat is a sötét oldalt hajnal 4kor keltem utaztam 230km et 8.10kor odaértem a ringre , elmentem regisztrálni addig a haverom levette a futorol a vasat mire sorrakerültem közölték hogy elfogytak a hellyek, felraktuk a vasat a futóra és hazaindultunk megint 230km utközben ettem bánatomban egy libamályat .15pézvolt az üzemanyag meg a kaja és egy métert sem mentem a mocival ugyhogy a szerény véleményem a pénteki napról fuck fuck fuck .de a jövőhéten a birodalom visszavág
srácok! sztetek érdemes úgy csinálni az idomot hogy ahol most a generátorfedél kilóg, meg a másik oldalon a nemtommi nyílása fedett legyen? értitek hogy gondolom.. kisebb csúszásnál nem mindjárt a blokk kopna.. hm?
Mikor lehet megnézni? Egyúttal visszavinnéám a kuplungodat
papapapapa, nyííílván nem arra gondoltam neeem?
Tamaska, biztos nem kell palyaidom...?
Ez előnyös?
Igen! Köszi!
Bár egy kicsit előnytelen
Nem mindíg döntöttem ilyen kicsit
na te...ilyen gyors vagy? ja ..nem biztos h mindenki gyökér akinek elmész a kanyarban,lehet csak melegít aztán meg ordas nagy zakót kapsz töle!
Bocs Bencee hogy belenyoltam a kanyarodba, mar keson vettelek eszre - en voltam a bodro zx7
Vannak még olyan honlapok, ahol még vannak képek?
Ez te vagy?
csak műszaki kell, meg az a sok pééénz.. meg ott mégjobban fennállhat az hog ymíg én elmegyek kanyarban a gyökereknek, az egyenesekben erőből bosszút állnak, azt meg úúútálom.
akkor hajrá! egyszersem bánttam meg elmentem
egyszer már ki kéne mennem nekem is a ringre.. kiváncsi volnék a NAAAGY motorosok hogy kenik a lábtartót..
Valaki képei között nem vagyok ott véletlenül?
Köszi
o.k. nem tudtam hogy oda születtél a pálya mellé
ha van időm mindig kimegyek, még ha nem is megyek fel, 20 percre van tőlem tőled?kb 3 óra?
majd ha mentek szolj!
még nem tudom... bizonytalan. Ti?
akkor elkerültük egymást
mikor mentek legközelebb
délelött voltam, és ráadásul 2db sárga fz1 volt kint
voltam de egy db sárga fz1et se láttam, kint voltam 1től 7ig
te mikor voltál kint?
szia! voltál Te is tegnap a ringen? hogy nem találkoztunk?