Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak a versenyeken szoktam fotózást imitálni
balusk8!

Te vasárnap ki szoktál menni az esti motorozásra? Vagy akkor nem fényképezel csak nyílt napokon?
szia ddt!miért van vmi gond a haladóval?csak azért mert én is oda neveztem,remélem nem basztam el semmit?!
Csak, hogy tudd már a regisztráció indulásakor sem volt talán csak 1! Szerintem ki lett osztogatva a Hondások között. Gondolom zavarta őket, hogy több a gixi mint a horda.
Persze kezdőben már nincs 1 tetves hely sem....
Helló mi!?
Nekem nagyon bejön a cucc!
Epedve várom a megvásárolható példányokat!
Üdv!
Megszületett:
http://www.generalmechatronics...

A körök eltárolása még módosulni fog, mert jelenleg egyetlen "session" van és új induláskor törlődnek a körök.
ok ok
Meg felteszem/elküldöm a jelenlegi használati utasítást hozzá. Csak egy kis szerkesztést igényel még, mert maradt benne pár hejjesirasí hiba.
már 3-al kevesebb!
Ez egy nagyon jó kérdés" elmélkedem rajta"
öööööööö, feltűnt másnak is hogy a regisztrálásnál Hungaroringet ír, a levelet amit küldenek abban meg Pannónia ring szerepel? Most akkor melyik?
Hi!
Csütörtökön tesztelhetjük!
Üdv,
Brian
nah én jövök ...sziasztok Márió vagyok... rsem van pályaidom elől dragon supercorsa hátul d207 és majd ki szeretném vinni pályára ami pl közelebb van békésmegyéhez...pl kakucsring .... ki mit ajánl + mikor? (hétvége vagy hétköznap)
még van pár szabad hely a honda napra

http://motor.honda.hu/palyanap...
Hali!

Azt nem mondom, hogy elkészült, csak készült egy jeladó a köridőmérőhöz.
Hringen ezzel tudunk már tesztelni csütörtökön, hogy mire is elég 12 helyett 5db LED ha másképp hajtom ki őket, mint GPT-ék.

A dobozzal viszont esztétikailag én magam sem vagyok megelégedve.

A piros nyomógomb amivel ki/be lehet kapcsolni izléstelenül kiáll az egészből, és még ráadásul szar is, mert a 3.at cseréltem ki, és kontaktosak már újkorukban. Részemről az hullik a szemétbe, keresek helyette más típust.

A kódot úgy lehet átállítani, hogy egy csavarhúzóval le kell pattintani a fedelét, és alatta van egy 10-es kódkapcsoló.
A zöld LED pedig villog, hogyha éppen működik.

Egyetlen előnye, hogy akkora mint egy gyufáskatulya, de én akármeddig nézegetem nagyon koncentrálva akkor sem tetszik.

A másik lehetőség még a másik két képen látható áttetsző dobozka.
A kék jól néz ki a piros kifejezetten infra alkalmazásokhoz van. A méretei viszont nagyobbak: 100x50x21 mm
De cserébe beletennék inkább egy pár digites LED kijelzőt (olyat mint, ami az amcsi filmekben a bombákon van ) És néhány gombbal lehetne sokkal kényelmesebben belőni rajta a kódot.
Le a kalappal, mesteri mint mindig!



LX
rólad felraktam az összeset ide a múltkor, sajnos csak annyi lett jó
ésazenyém?ésazenyém?ésazenyém?ésazenyém?

LX
fotócsomag
igen készül, ha időben hazaérek ma már küldöm őket
Balu, nekem is készül a fotocsomag a 8-ai képeimről?
szivesen nyugi énsem vagyok motoron egy nagy ász
honda napra énis megyek, motorozni