Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikor és hol láthatjuk?
Szayerg!
20.án megyek Brnoba mocizni és addigra mindenképpen kellene nekem 1 köridőmérő!
Részedről kivitelezhető a dolog?
Vagy muszály lesz máshol megvennem.
Hali!

A mai teszt egész jól sikerült, 100% hibátlan minden.
Szinte egész nap csak Scan üzemmódban mentek a köridőmérők, és megállás nélkül működtek jól. Jeladókat tettek ki, és szedtek be egész nap, de nem okozott gondot, az első jelet amit talált levette, és ráált arra.

A szenzort hátratoltam a házban, és egy külön picike nyomtatott-áramkörön rögzítettem. Az első tesztel ellentétben, így a nap nem sütött bele, és jól működtek.

A gombelem tokján történt pici módosítás is beválni látszik, egyik köridőmérőben sem mozdult meg a gombelem, nem lazult ki, nem forgot. Bár most 1098-as dukin nem próbáltuk, mert ugye az volt a mumus...de majd azon is megnézzük.

Páran mondtátok, hogy a szenzor háza lehetne inkább egy kis szögletes nagyobb dobozkában, mint a GPT-é, mert kényelmesebben/szebben lehetne felrögzíteni. Utánanézek hogy mit lehetne vele kezdeni, tudok-e valahonnan rendelni hasonló dobozt elfogadható áron, ha nagyon reménytelen akkor marad a mostaniban, max. csinálok alá egy tálcát, aminél fogva fel lehet szerelni.

Ha minden ilyen álomszépen fog menni továbbra is, akkor ősztől már kapható lessz ha rajtam múlik, bár inkább a jövő szezon terméke.

Holnap kezdek is a használati utasítás megszülésével, és igyekszem minél előbb megcsinálni a saját jeladóját is.

Köszönöm a tesztelés lehetőségét Alex-től kezdve ABC sorrendben Wilsonig mindenkinek!
Üdv.: Géza

Képek:
1. jelenlegi szenzor burkolat
2. GPT szenzorburkolata
Csőőőő
Hun vagyok hejj?
nekem olyan segítség kellene hogy DT-s képeket hol tudom megnézni?
előre is köszi :)
Wilson logok neked 2500ft-al! Nem felejtem sorry!
egy kis ízelítő
1132 kép
Mikor indulsz ZXRTomi ?
Gondoltam
Lábon gondoltam kimenni :D:D
Énis valahogy úgy megyek,otoval visszük a gépet
Hellosztok valakikhez tudnék csapódni akik fél 6 fele mennek Hringre Kawa napra?
elérhetőség fenn van egyébként kb 11-től kint leszek, megtalálsz valamelyik boxban
W#95
Oké én is indulok!
Lehet hamarabb kiérsz mint én bringával!
Jó utat mindenkinek!
na én megyek ki
sony, canon, bicaj, meg lóvét brian-nak
Miket hozol?
Sony,Canon,......?
oké, köszi szépen!
Nálam van a cuccod, 11-kor indulok.
Dunakeszi, de ha érdekel ma kimegyek a h.ringre.
Én is!

Jó idő van!
Egy felhő sincs az égen!
a friss emberek
Nemsokára indulok.