Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv Fényképészek!

Személyemről nem lőtt valaki képeket? Szívesen venném őket ha valakinél kallódnak.
A moci már tiszta zöld, nem úgy mint a képeimen, 8óra előtt a mosótól valakinek nagyon kattogott a vaku, esetleg ha találtok a képek között egy szépen vigyorgó zx7r zöldikét, azt megköszönném.
Szeva! Tessék a képeid:
hali

teljesen véletlen rolam nincs kép? 4:40től mentem narancs fazer
hali! aprókavics kipuffod van és hjc bukód? mert akkor van rólad pár kép! ha leírod milyen ducati akkor róla is tudok küldeni képet! cbr 600-at azt nemtudom lehet belinkelem ide őket vagy emailban elküldöm! szerintem motogp bence is csinált rólatok pár képet! ő is jókat lő!
Eladó a darázs! Ha valakit érdekel jelezze (06209268158). Rendszámos, friss műszakival, teljesen felkészítve, full futómű és motor tuningal (Végh Tech).
Szia!
Én most teszteltem a Ferodo XRAC betétet.11700 a pár és 1milivel vastagabb mint a szabvány.
A fékhatás nagyon jó!Csak ajánlani tudom.Én innen vettem:http://www.arata.hu/
háj skacok!
tegnap csinált vki képeket a kawa esti motorozásról? Esetleg valahol meg lehetne nézni őket?
ja hát pánikomban próbáltam én mindent vazze,majdnem befostam
mármint rádcsúszott a srác
kicsit rácsúsztál a srácra
na...még avégén kiderül h én b..sztam el.hoppácska video!
szerintem fékolajnál törekedj a minőségre. szintetikus 2ütemű motorolajoknál is van többféle, mégsem jó mind1ik. ráadásul a fékolaj általában évente egyszeri kiadás, sztem vegyél monjuk motul 5.1-est, az nagyon jó!:)
Üdv Urak!

Két egyszerű kérdés, ti hol merre veszitek a paripához a fékpofákat?
Nem szeretnék szart se venni, meg jó lenne ha a gatyát sem rángatnák le rólam.
Gondolom gyári a legjobb megoldás, de azért hová menjek, mert ha bemegyek az első kawa kereskedésbe, szerintem tuti kétszer annyiba kerül, mint hogy fogalmam sincs hová menjek ha nem oda. Na aki érti az érti, aki meg nem, azt meg én értem.
Másik a fékfolyadék, abbol meg látom van 5.1-es, ha már 5.1 es, akkor mindegy hogy ki gyártja? elvárások ugyanazok? Esetleg valaki ha itt is tud árban segíteni, ahol nem aranyért árulják?

röviden ennyi egyenlőre.............
az a baj h te lehet h vettél egy 400ast, de mindenki más adja el a gépét ssp-ben és tényleg alig maradunk... sztem rezső meg fogja ezt szüntetni magától.
125ben meg mindig van elég induló, csak ezért mennék oda.
bence felteszed majd ide a kawás képeket?

én egy bordó zx7-essel hadakoztam, de mindig elment egyenesben:( aztán síkánnál megpróbáltam kifékezni de egy gyertya közeli stoppieban hagytam el a pályát

ja és megint sikerült eldőlnöm a géppel amikor ráültem:D
Bence..le ne add a gépet jövőre,ha sikerül beszállok a buliba,ugy látom apunak bejött a dolog:)
én téged azt hiszem láttalak:)
Üdv balus k8!
Lenne egy amatőr kérdésem, most voltam először H.R pályanapon nézegettem a képeket és vannak azokról is (pl Ducati ill piros fekete cbr600rr) akik a csoportomban mentek. Én egy kék Z750-el voltam ha esetleg rajta vok 1-2 képen akkor hol lehetne ezeket +vásárolni? Válaszod előre is köszönöm!
Végülis publikus: 30/3987609
Ősznél előbb nem tudom értékesíteni, az árat 20-23e közé szeretném, de ezt ne vegyétek készpénznek, mert még sokminden befolyásolja. Meg a saját jeladója ugyebár még nincs is kész.

Üdv.: Géza
Azt megköszönném,sőt meg is venném amint lehet!
Adhatnál valami tel számot amin elérlek!
david.berczi@freemail.hu ra légyszi ha nem publikus
Ha elkészül a végleges verzió, akkor milyen árra lehet majd számítani?
Kb...
Tyűűű
Ott a köridőmérő Brian tankján, meg alexnél is hátul
Ha nem azzal a csúnya ragszallaggal lenne odataknyolva akkor jól is nézne ki. Legközelebb már viszek valami fasza kétoldalast.
A kanyarokig lusta voltam elsétálni
egyenesben azért nehéz nagyon jó képeket csinálni...

LX
mé' mondod? ill írod.. teljesen jó képek!

LX