Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem ott a helyem, lesban állok hátha összeütköznek a rajtnál
gondoltam ra en is, de meglatjuk, hatha lesz "jobb" dolgom
ha megyek, biztosan talalkozunk! meg addig meg beszelunk is szerintem
a legjobbakat én csinálom rólad
ja amúgy lesz ótóverseny vasárnap a ringen oda is megyek
teljesen felesleges ugyis megtalalsz
de nem is banom, te legalabb viszonylag jo kepeket csinalsz rolam
jobbnak látod a nem elmenekülést mi?
fúú nagyon kemény vagy! azért vigyázz magadra !
Fúú vazze! Gratulálok. Te egy terminátor vagy.
ugy erted, hogy megint az orrszorocskeimet szeretned fotozni?
de semmi akadalya, mostanaban mar nem is menekulok kar, hogy a kovetkezo verseny olyan soka lesz
Sziasztok,

Pár sor az Én szemszögemből az R-széria kupáról:
Péntek hajnalban indulás a Hringre(4-kor....), végig szakadó eső.....de Mogyoródra érve elállt, érkeztem kb negyed nyolc fele, regisztráció, motor le, boxba bapakol...
9-től lehetett (külön fizetős) szabad edzésre menni, erre befizettem, hogy a \"normál\" edzésen már ne a megszokással kelljen törődni. Első menetben kissé hűs idő, néhol nedves pálya.Vigyázva mentem, nehogy gond legyen.
Második menetben már szikrázó napsütés, kellemes időben, egyre gyorsuló köröket futottunk.
Az utolsó körben a -3ban aztán megtrötént, amitől mindig tartottam...az \"átdobós\" esés.....az első kerék egy nagyon rövid időre elvesztette a tapadást, majd visszanyerte, de ekkor már egy kicsit be volt fordulva, és hirtelen jobbra kanyarodott a motor, én pedig már repültem is....pont a moci elé, az meg jól hátbavágott, meg itt-ott megütöttem magam.Motor otthagy leszaladtam a pályáról, mentő, ambulancia, jobb kezem lilakékzöld, hátam nyilall.Na ekkor átfutott az agyamon, hogy pakolhatok össze....
Fél órás vendégeskedés után otthagytam az ambulanciát (KÖSZÖNÖM SZÉPEN AZ ÁPOLÁST!), vissza a boxba...motor kicsit lezúzva.Jobb kormánycsutka minusz, gázmarkolat nincs, meg a bowdenvezető sincs. Fék folyik. Akra reszelve, idomok alakítva....bukógomba minusz.
Fél óra múlva nekikezdtem lebontani, és 2-3 óra alatt megcsináltam,(DÉR ZOLINAK KÖSZI A MARKOLATÉRT) nagyjából rendbe is lett.
Délután már nem akartam motorozni, mert nagyon fájt a hátam, de amikor mindenki kigurult, én is magamra szenvedtem a ruhát, és kimentem néhány karikára....hát ment már jobban is. A kezemre a kesztyű alig jött rá, akkora volt.
Este pihi, meg röntgen. 2-es csigolya jobb oldali nyúlványa off. Kézen csak zúzódás. Pihentetni kell, OKÉ.
Reggel kb ugyanúgy voltam, gondoltam a 11-kor kezdődő időmérőn kiderül, h fel tudok-e ülni a motorra, vagy sem. Felültem, de nem tudtam nagyon menni, de sikerült egy 2.03,8-al 4ik helyet szereznem. Nagyon örültem neki.Még ekkor sem voltam biztos h indulok a versenyen.
Hamar eljött a 14,10, ekkor indultunk.Elhatároztam, hogy semmit nem fogok kockáztatni, csak megyek ahogy sikerül.
Rajtrács, felvezető kör, majd rajtprocedúra. Kiugró versenyző miatt új felvezető kör, új rajt. Megint kiugrott, de ekkor már nem volt új procedúra. Viszonylag jól elkaptam a rajtot, de a pálya jobb oldalán a koszon elpörgött a kerék, egy kicsit hamarabb is fékeztem, így a kiváló negyedik helyről az első kanyart a nyolcadik helyre csúszva végeztem el. Az egyes és kettes kanyar között kettőt tudtam jönni, az egyik srác kicsit nagyobb íven fordult a kettesben és oda be tudtam szúrni. A kör feléig így mentünk, Gyurkesz elment, második helyen, ha jól láttam a SUPERBIKE-os Szabó, és utána Vakán Béla (lehet hogy ők fordítva mentek..) meg még valaki, bocsi, rá nem emlékszek.Utánuk jöttem...az első kör végén a féktávon negyedik lettem, ez így volt egy körön át. Közben Gyurkesz ellépett kicsit tőlünk.
Harmadik körben Vakán, Szabó, és Én sorrendben Vakán az egyik kanyar előtt (ha jól emlékszem a kettesenél) kicsit hamar fékezett, Szabó mögötte maradt, és mindkttőjüknek beszúrtam, a mansellnél pedig Szabó vissza....így mentünk aztán egy fél kört, míg sikerült visszaelőznöm, és feljöttem a második helyre.
Gyurkesz kb 6 sec előnnyel ment az első helyen, nagyon távolinak tűnt, és arra figyeltem, hogy Szabót tudjam magam mögött tartani. Csak mentem és mentem, de minden jobb kanyarból kifelé szúrt a hátam.
Így motoroztunk amikor kb 2 kör múlva hátranéztam az egyes kanyarnál, hogy mennyire van Szabó, de közel volt, így mindent megtettem h lerázzam.
A 7. körre pedig megérkeztem nagy meglepetésre Gyurkeszre, ekkorra már mentek a körözések is. Az egyik körözésnél a sikán előtt a körözött csak Gyurkeszt engedte el, nekem lezárta az ívet, és nem tudtam elfordulni, kimentem a betonra, de szerencsére nem lett baj, egyből mentem Gyurkesz után. Két-három kanyarig az összeszedett por miatt csúszkált a motor hátulja, de nem volt gond.
A következő körben ismét utolértem Gyurkeszt, és a sikán utáni balos után mellémentem, és a jobbosban már előtte fordultam, innentől pedig annyira húztam amennyira csak tudtam...másfél kör volt és leintettek....leírhatatlan érzés volt.
Bocsi h hosszúra sikerült, így is spóroltam,

Üdv

KuruczFeri

legközelebb rólad csinálok sok fotót
tudom ha nincs a kezemben a fényképező akkor beszédes vagy, de ha meglátod nálam akkor máris menekülsz hehe pedig jókat szoktam rólad hehe
Kaphatunk élménybeszámolót az R széria kupáról? Sajna azt nem láttam, pedig jó lett volna. + ha van akkor tegyél fel légyszi végeredményt.
a Talpam! de mindegy, lassan mar tokom is lehetne
tököd van ? hujjaj
tegnap is találkoztunk? én szombatra emlékszek
Köszi, várom!
nem, velem asszem alapbol nem sok dolog van rendben de ma amugyis borzalmas napom van.
sot!, mar tegnap is az volt, par ora kivetelevel es amugyis kisse tele a t..m a hulyekkel
de persze ez nem ratok vonatkozott mert hat valljuk be, megiscsak jol mutattok azon a kepen egyutt
Te, biztos hogy minden rendben van veled?

LX
azt mar tegnap este megcsodaltam
annyira szekszik vagytok igy, egyutt
és valóban

LX
LX , a Bence fotói között van rólunk egy közös kép
a linket tudjátok, csak még üres
emailban este kaptok pár képet
hat ha nekem fele olyan jol menne, mint neked, tuti allandoan ott koroznek, ha kell, ha nem
megegyszer graulalok, jol mentel, akarmit is mondasz
Sziasztok!

Hol kell megnézni a hétvégi eredményeket? (Dunlop Trophy)
Én is várom a linket!
Hello

tényleg nem akartam elindulni... fel sem raktam a melegítőket.. aztán gondoltam egyet.. ááá.. a rajtrácsra felállok, (gyorsan fel is dobtam a paplanokat) aztán két kör után úgyis végem, és lejövök.. de aztán valahogy elkapott a harci ideg, hogy ezt az egyet még meg kell előznöm.. ami sikerült is a "célrará" kigyorsításán (Kurta Janit és a ZX6-osát) erre a cél felénél úgy ment el mellettem (a 636-os mellett...) mintha egy tizes lett volna.. hihetetlen hogy hogy mennek ezek a mostani 600-asok.. aztán az összes körben ott voltam a sikánban mellette. csak nem mertem bent tartani a motort, félve az összeakadástól.. jót meccseltünk.. bár lassú körök voltak..

LX
Hali
nem kérdezem meg akkor csak várom a linket hogy hol találom meg a képeket egyébként egész vasárnap csak döglöttem... annyira kész voltam a 2 egymást követő versenytől..

LX