Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez három külön kategória akart lenni
hmmm....mintha saját magadra célozgattál volna.
egy tipp: csinálj majd 1-2 képet a közönségről is, voltak csinos lányok, jóképű, értelmes fórumozók meg ÉN.
na elkezdtem a képtáramba is feltölteni a képeket, ott is lehet nézni őket

balusk8
Jók a képek nagyon
Ezt már személyesen megbeszéltük a pályán .
Igazából azért írtam, hogy ha van tanács, akkor mondjátok nyugodtan, szerintem mindenkinél van fogadókészség.
Rem nem értett senki félre, nem a motorosokra értettem. Se neked se nekem nincs még rutinom ebben, és ezzel amatőr verseny révén a többiek is így vannak! A lekörözés természetes dolog, és akinek ezt jelezték igyekezett elengedni amennyire lehetősége volt rá! Néha nem jön ki jól, de ez benne van! Nekem ez nem gond, és nem tartottál fel különösebben! Jól csináltad!
Sziasztok!

Gratulálok mindkettőtöknek (és persze minden résztvevőnek!)

Mint lekörözött versenyző mondom, hogy ha beintik a kék zászlót igyekszünk (gondolom, mindenki így tesz) helyet adni. Teljesen hülye ívet én speciel nem merek választani, mert az az érzésem, hogy azzal rosszabbat teszek. Én próbálok kicsit rontott íven menni, hogy belül is, kívül is legyen hely a gyorsabbaknak. Ez most úgy érzem Gyurkesz számára nem kedvezett az utolsó (esetleg utolsó előtti) körben, mert az uszodánál kívülről előzött és ott elég huplis az aszfalt.

Persze lehet, hogy másként kellene csinálni, de nincs rutinom a témában Ha van tanács, akkor mondjátok, mindenkinek segítség lehet.
Balu... hozod a formád! Sőt, egyre jobb képeket csinálsz! Drakulálok!

LX
mi annak az oldalnak a címe ahol futóműbeállítások vannak összegyűjtve?
Volt szerencsém a depóban megtekinteni a kezed. És te azzal a kézzel ilyen szépen mentél, gratulálok, férfimunka volt!
Én is csak gratulálni tudok szép teljesítmény volt!
Engem nagyon meglepett, hogy a rajt után elsőnek fordultam, mivel te is jól szoktál rajtolni, és azért az ezresek ellen nem sok az lehetőség van. De jól jött ki a féktáv, és sikerült a kiugró R1-et visszaelőznöm. Meg is lepődtem, számomra tök új érzés volt, hogy nincs elöttem senki. Frusztrált is egy kicsit, meg hogy mi lehet mögöttem. Igyekeztem rövideket fékezni, nehogy valaki megelőzzön, de nem gondoltam, hogy az első két körben így megtudok lógni. Sajna az edzésnapon futott ritmusom nem jött, és bő 1 másodperccel gyengébb köröket tudtam csak futni, de nem ez volt a legnagyobb bajom. Az 5. körben elkezdődtek a lekörözések, és sajna nem mindegyik pályabíró követte kellő figyelemmel az eseményeket. A Mansel utáni posztnál 3 körben sem intették be a kék zászlót, és ez elég rosszul jött ki. A legrosszabb a 8. kör volt, itt min 1 másodperct vesztettem még a lekörözés miatt, és ezt tetézve még vissza is estem a 2. helyre. Próbáltam az utsó körben egy hajrát indítani, de már nem volt elég az idő, és sok volt a lekörözés is.
De nem ezért lettem második! Feri gyors volt, megérdemelten nyert.
Rem kövben azért majd jobban megszorongatlak! Addig is jobbulást!
felraktam már ide a fotók közé az összeset, még dolgozik a sportmotor, hamarosan előbukkan
Nagyon jók a képek! rem hamarosan felkerülnek a tárhelyedre!
Hát az első képen még mindig ledöbbenek...egyszerűségében is zseniális.
A szombati szabad motorozásról készített valaki képeket?
Ez nagyon komoly volt, gratulálok!
És természetesen jobbulást!
namegvagy
ahova tetted
hat honnan kene azt itt tudnia barkinek
hol a csajom?