Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudtam, hogy Te vagy csak azt láttam, hogy egy 400-as áll előttem.
köszönöm,kövekező versenyen már szeretnék azért gyorsulni is!kaptam sok Jótanácsot,már csak megkell emészteni a dolgokat
én voltam a 16.,igen,kiszurtalak de nemtudtam ismersz-e. egyedül voltam most sajnos 400al a mezönyben de marhajót motoroztam! Rajt cifra volt,célegyenes végén sajnos nemsikerült beturnom magam,de a 2-es kanyarnál sikerült máá gonoszkodni:)
Elég ha 2 oldalt visszalapozol.
és hanyadik lettél
Lenyílt az utaslábtartóm. Azért nem ment a moci. Jók a képek köszi.
olyan is volt? persze
Ugye készült az R kupáról is kép?
nagyon lelkes volt, pedig mintha nem is akart volna mar elindulni becsulom oket, hogy ilyen lelkesen csinaljak
viccoltam meg ugyis folyton nevetek
semmi rosszindulat nem volt benne. sot! szerintem itt a nagy tobbseg maganak vette a motort es azert van olyan, amilyen, mert erre volt penze es EN oket tobbre becsulom, mint akiknek papa/mama megvette
volt egy ismeros (...) srac, akinek az apja megvette 2006ban a vadiuj, nullkilometeres ZX6-ot. alomszep volt, a szivem megszakadt, hogy nekem sose lesz ilyen es egy honap alatt 3x esett el vele, de leszartam mert apu kifizette a javitast mindig. az ilyennek egy zacsko ropit nem adnek a kezebe
a kawa kupa után kellett volna lefotózni amikor hulla fáradtan a boxban tartott élménybeszámolót
MotoGP is csinalt rola egy halom kepet most aztan lesz mit neznie
mos mé nevetel rajtam?nem.magamnak vettem.úgyis megfőzlek Borsócska
mielőtt LX megkérdezné hogy róla van é kép, igen van, annyi hogy dunát lehet vele rekeszteni
ezek szerint neked nem a Zapukad vette a kekseget
beszótá ? nesze kavics az arcodba
jövő hétfőn államvizsgázok. és annak sikerétől függ a nyáron elkölthető pénzem is ugyh most kihagytam, de augusztusra beírtam már magamnak 5 h.ringes napot:)
van akinek ez occsó,mert apu megvette a vasat meg kifizeti a "biztonságos" tanulást is.én inkább vennék rajta egy pályavasat és ütném minden nyiltnapon:-)
Ilyen k..va drága a gsx-r kupa?
Oszt mit csináljak a crossos képeiddel? Rakd a crossos topicba!
sajnos csak ilyen 1024-esben a jók, nagyobban sajnos nem annyira
krosszost rakjak be? azok beszarás jók lettek
Szerintem meg éppen, hogy kezdesz belejönni! A 3-ik képet tényleg nagyon elkaptad!