Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Woah! a harmadik kep egyszeruen zsenialis lett
most ezek nem lettek annyira jók! de a krosszosak kárpótoltak
Msn?
Mert a Baluskanak szolt
az mas
augusztus 8an lesz megint esti motorozas a kawasoknak, ott tuti megtalalsz
meg ahogy nezem a bannert fent, lesz juli 11-13 tesztmotorozas a markakereskedesekben
ezt most nem értem
jooolvaaaan
csak nem tudom, mit fogsz szelektalni, amikor a kepeid 100%-a tokeletes lesz
nekem TE kellesz.pont
minnyá összeválogatom a képetrólad
szebuuusz
háááát pénteken dolgoztam szombatiak háááát hamarosan
már elkezdtem szelektálni őket, de sajnos ma kinnt voltam a motocross versenyen így ott is csináltam pár képet , azok k**** jók lettek
Te mé nem gyütté he? Volt egy fazon akit én is leköröztem. 2:30 volt a legjobbja.
A ZX kupa nekem 9400Ft-ba került.(Ha nem számítjuk a fékbetétek, gumik kopását) 3400Ft a napi licenc 1000Ft elköltöttem a rajtszámokra plusz elfüstöltem 5000Ft-nyi benzint. Ezért kaptam egy 30 perces szabadedzést, 30 perces időmérőt és egy 10 körös versenyt. A Dunlop trophy-ban ugyan ennyit lehet menni csak ott a nevezési díj 27 000Ft.
hát geri nagy varázsló!
en folyton kint vagyok, ha kell, ha nem de vannak nalam sokkal okosabbak, akik a versenyzeshez ertenek is es nem csak becsipognak ide, ahogy en szoktam
itt mindent megtalalsz
Én nemtom, asszem 2x olvastam róla konkrét összeget, elsőnek 1.5 milla volt a köv. évben meg 1.7 vagy 1.8. Az 5öt nagyon soknak tartom, annyiért szerintem senki se indulna el. Max a 2-2.5m lehet "reális".
főleg ha jössz velem
a ZX-kupa a Hungaroringen "ingyenes", illetve napi licencet kell valtani. tavaly azt hiszem en 3000 ft korul fizettem, vagyis tulelheto osszeg. ezen kivul kell egy ZX hozza lehetoseg szerint, mert az en Z-m sajna nem oda valo
persze azzal is lehet gyorsan menni, lattam par pasit mar, aki nagyon ugyesen ment, de azert megsem egy palyamotor www.kawasaki.hu - itt talalsz rola informaciokat. ha jol emlekszem mar csak ket futam van ide, az egyik a Pannonoaringen lesz, de ott komolyabb osszegbe kerul a moka, mert fizetni kell a palyahasznalatert. ebben nem vagyok biztos, inkabb olvass utana.
remelem megjott a kedved
Kedves Borso.
most akkor mennyi a beugró?és mit kapsz érte?mert a zx kupán én is töröm az agyam,de én nem vagyok ilyen gazdag gyerekecske.
Én csak azt láttam, hogy a 3-ik körben már majd célegyenesnyi volt az előnye.
azzal a motorral a nagytobbseg tudna olyan idoket menni de hogy minek engedik fel a normalis emberek koze, azt en sem ertem elveszi az egesznek a johangulatat
A licenc kiváltása nem függ össze a köridővel. A DT is indultak idén olyanok akik 2:30-at mentek. De pl. a Talmácsi Gergő mi a francot keresett a DT-ben azzal a motorral? A DT egy amatőr kupa vagy mi, erre meg odaállít az ssp mocijával és szórja az 56-os köröket. Remélem örült a győzelemnek.
Idén mint ha kicsit több lenne az a 1,5 milla. Én vagy 5-ről tudok.
Úgy hogy pénztárca kérdése az indulás, nem pedig köridő. Akárki elindulhat aki befizeti a 1,5-2 millió körüli összeget az adott évre.
Sziasztok!
Néztem ma a Gixer kupa futamát és kiváncsiságból méregettem a versenyzők köridejét.
hát meglepődtem ....néhányan hogy a pi...ba kapnak licencet 2.12.-es idővel?