Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

javítva
Haver nemrég adta el a ZX4R-t, kegyetlen jó gép az is, sőt...szinte már nagy is Kakucsra.
akkor mondj egy aktívat, mert ami az adatlapodon van, az nem jó
A ZXR400 jónak tűnik, bár nem zárkózom el egy 125 vagy 250-es 2T-től sem.
Nyilván nem a Hringre, inkább ide, Kakucsra kéne.
mire MSN-re ? 2db van amit használok xD
azok vmi veszedelmesen jó motorok még ha öregek is. amikor azt a motort gyártották ott vmit nagyon tudtak a Kawánál (y) szerintem
mármint 400ast
Na. Nem igazolsz vissza?
annyiból egy 125ös RS-t, de ha gyüjtöhetsz még egy 70-80at akkor zxr-t is kaphatsz... 250es 4T sztem elég felesleges kategória:)
zxr400
félretéve a felesleges bunyót...
Ha nyár végére lesz kb. 300ezrem egy 250-es körüli pályamotorra, mit ajánlanátok?
én anno máskor csináltam ilyet MSN-en bár újra megtudnánk csinálni csak nagyon leterhelte anno a gépeket :S
Egy 20km-es pályán elférnek.
ide kellene vmi chatféleség az ilyen esetekre
Ezen nincs mit gúnyolni, ráadásul nem is a gokarton van a hangsúly, csak tényt írtam le.
De ha akarsz ellenpédát, akkor a nürnburgringre egyszerre felmehet autó és motor.
Elfáradtam, jóéjt.
rendben. Megkíséreltelek felvenni MSN-re.
A 9 pályanap csak összejött valahogy.
Beírtad, hogy "Szét van bontva az utcai motor, a supermoto, meg a gokart." Na most ha az kiemelendő, hogy külön mennek a négykerekűek meg a 2 kerekűek... Erre reagáltam némiképp gúnyosan.
próbát megért :D
üzlettel nincs gond de arra kell törekedni hogy az ember több lábon álljon .... na ne OFFoljunk mert baj lesz
az én egyik újabb kakusos hátranézős vidim végefelé azé látszik hogy sokféle van..
Ép ezaz, én nem szórom ki a havi fizetésemet arra, hogy 4x 20 percet fent legyek a pályán..
felmondott ott, és most a diplomájának megfelelően dolgozik...
úgyhogy bizniszeljetek mással
tényleg ha tud vmi olcsó anyagot vagy hasonlót akkor szólhatsz :)
egyébként hova lett ?
én 2 És nem tudom ,hogy miből jutok el többre
Sztem TUDJA