Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaja, nagyon korrekt ember, sok tanácsot adott, illetve mesélgetett a terveiről is..
Apróba van eladó, 45 ért 3 darab. Ender Gábor árulja
Briannak írj egy mailt kérdezd meg őt.
Amúgy a Bridgestone tényleg jó, csak ki akrom próbálni a Dunlop slickjét is. A másik meg hogy most nem volt 70 ezrem uj Brdidi slickre.
Asszem 62 ben kezdte, és 2003 ban még volt kategoria amiben bajnok volt (nsr250-nel) ami akár hogy is nézzük, 41 év versenyzői pályafutás, nem semmi, és bárkinek segít, lehet tőle kérdezni,pedig volna mire nagyarcoznia de nem. Nekünk konkrétan felvetette,hoyg nem indulnánk e a 3 órás robiversenyen, ad hozzá motort, csak menjünk, hogy legyenek elegen. Azért ez beszarás...
battlax racing slickel megyek. jó kis gumi. miért váltasz dunlopra? mondjuk én is azzal mennék, csak abból nincs használt eladó :)
Jó arc, sokat beszélgettünk kint a múltkor, meg sikerült jó tempókat menni vele, húzott maga után..
naná!:)

de télleg,ő Janibá.
nem ismerem fel így oldalról, de olyan mintha Ő lenne az..
Itt van motorozás közben Te felismered?
nem tudsz iylen összefoglaló oldalt Michelin hez?
vt002 vagy radial slick?
én slickel mentem vagyis még mindig az van fenn, csak most valamikor váltok dunlopra..
fingom sincs

kérdezz meg valakit, aki olyan gumival megy és hiteles adatot tud mondani, nézz utána a gyári adatoknak. Kérdezed meg pl. Brian-t, benne bízhatsz. ez az érték akár 2,1/1,9 is lehet, a hangsúly azon volt, hogy NEM MINDEN GUMIHOZ JÓ EZ A NYOMÁSÉRTÉK (sőt én továbbra sem tudok olyan abroncsról, ahol ez a jó adat. vagy azért mert nem próbáltam, vagy azért mert nem néztem utána). én idén Bridgestoneal megyek, ahhoz tudok mondani jó értéket, tapasztalatból, mert azt kipróbáltam.
Lovas Janibá:
Azóta már picit őszebb, ez 5 éves kép.
janibá lesz az szerintem
A helyes válasz azt hiszem itten rejlik, gondolom a gyár előírt nyomás értékei elfogadhatóak:
Dunlop
Ez igencsak doki mester álláspontját támasztja alá.
Hungaroringet nem söpörted volna fel seprűvel
Én meg kakucson 40 fokban a buzi gokartosok után,akik teljesen felhomokozták hátul az egyik kanyart,és természetesen basztak szólni, hogy söpörni kell. A Magda kislány akkorát esett a homokon mint az ólajtó,Janibá,meg leharapta a fejét a gokartosoknak:)
A gokartosok álltak karba tett kézzel,mi meg söpörtünk, a kapus bácsival,fasza volt:)
Talán Sebi Petike?
én rá tippelnék, bár lehet akár Janibá is.
Janibá már nem annyira éles mint 10 éve amikor még 400 ban magyar bajnok volt,de az első 10 ben tutira benne van most is.
Fater söpört már a hungaroringen az f1eseknek
Ha legközelebb megyek ki, megkérdezem, mert egy robogós versenyző mondta nekem. Ő mindig kint van..(zöld-fekete axo ruha)
Valamint drift után mindíg jön a locsolókocsi pályátmosni(ha nem is azonnal)
de, ha nincs drift,én úgy tudom, akkor is havonta 1x menetrendszerűen pályát mosnak.
Persze nyilván semmi nem olyan szintű, mint egy profiknak való nemzetközi szintü pályán,már csak azért sem,mert a kakucs egy hobbipálya lelkes amatőröknek.
Nemtudod ki tartja a körrekordot, és mennyivel?
halla akkor mennyire fújjam ilyen melegbe a gumimat?(eleje hátulja dunlop slick)
Itt nem a pálya nagysága a lényeg, egy 1 km-es pályán is elfér 2 supermoto meg 2 robogó
Te gúnyolódtál, nem én, illetve véleményt alkottál olyanról, amiről nincs friss tapasztalatod. Ennyi....
Én csak tényeket közlök, aki ne akar oda jönni, nem jön, ennek még örülök is, az a jó hogyha minél kevesebben vagyunk kint... Így csak pár baráti társaság van kint, és jó hangulattal tellik a pályázás..
igen, többen mondták, hogy ezt fogod válaszolni, de ez nem válasz.
nem mondtam hogy vitatkozni kell, nyugodtan hagyd rám, de attól még nem lesz igazad. most mondhatnám, hogy 30éve szerelek sportmotorokat, nem hiszem ez egy ilyen vitában perdöntő lehet, másrészt nem is lenne igaz. aki az ntec dunlopot 1,9-re fújja hátul, az a 20évvel ezelőtti szinten van, és nem akar tovahaldni a korral.
na, eltettem magam holnapra. Hátha lesz válasz nekem, fórumtopic meg neked.
Doctor Úr!
6 éve szerelek versenymotorokat, 21 éve motorozom, de hidd el nem kételkedem a tudásodban.
Röhögni fox, de nekem a CBF250 akkor csinált hasonlót, mikor tiszta sár lett a tanksapka, a kulcsnyílással együtt. Nem tudtam rájönni 2 napig, mitől hörög be, míg ki nem sütöttem, hogy lassan pótlódik a kaja néha, és így jutottam oda, hogy a kosz miatt nem tud szuszogni a tank, így lassan csorog ki belőle a benya. Vicces volt...