Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én aggódom.
Száraz pályát akarok!

Vizesen nem lehet túl nagy élmény!
Én? Már hogy ne akartam volna.
Csak nem tudtam, hogy lehet menni.
Aztán egy nagyképű haverom felvilágosított.
Én nem aggódom. Legfeljebb elmossa mint a múltkorit. Amúgy meg nem 1 hónapja még nem is akartál jönni. Vagy rosszul emlékszem?
Akkor sorry
Pedig ezt az oldalt szokták frissítgetni
Jegyárak
HU + SK + CZ autópályamatrica
Utazás: kb. 380 km Bp - Brno, számold ki!
Nem teljesen ide vágó téma de biztos vagyok benne hogy itt lesz olyan ember aki tud válaszolni! a kérdésem az hogy ha ki akar menni az ember Brno-ba a motogp-re akkor ez mennyibe fáj? Pl azt se tudom mennyi egy jegy + kiutazás stb......
Én is úgy tudom, hogy júliusban elmarad az összes motoros nap.
Utánnakérdezősködtem a dolgoknak és nem igaz ami a lapokon van hogy 8-án és 11-én lesz nyílt nap.... mert átalakítják a páylát meg előkészűlneka forma1-re. csak azt nem értem akkor miért nem törlik le az időpontokat
Pannonián lesz egy verseny júli 4-én (phoenix rendezvény) ezen kívül még lehet lesz rendezvény de azt még nem találtam meg
Pff
Köszi az infót. És hol van még jó pálya ahova lehetne menni?
Hello,

júliusban nem lesz.. emlékeim szerint semmi, mivel folynak az előkészületek a Forma1-re..

LX
Sziasztok!

Mikor lesz júliusba a hungaroringen nyílt nap kezdőknek?
Aki ma fizet az mindössze 59 euroért pályázhat hétfön a Pannoniaringen
http://www.motorosok.hu/forum/viewtopic.php?t
=1020
rs-es fórumozik?
Mé' szerinted,mi elhajtottuk?
:)
6.-ik ok lettünk olyan mezőnyben, ahol Janibán kívül Magda, Ráski, Juhász D. Attisrace és hasonló manuszok mentek.
(monnyuk jórészt azért,mert vagy 5 csapat kiesett motorhibával előlünk:)
Majd egyszer rádköszönök a pályán hogy én vagyok az. Szeretném ha nem lenne gond köztünk, mert szar a pályán. Jóccakát!
én egyből 3x igent mondtam volna! :D fél lábbal is
senkit nem akartam beégetni, csak elmondtam, hogy ez az 1,9/2,1 nem állja meg szerintem a helyét így általánosságban. pedig nagyon sokan használják, a Talma-családi vállalkozás gumiszerelők is ezt állítják be.
pont így tettem, önzetlenül próbáltam a köztudatba hozni, hogy szerintem ez az 1,9/2,1 globálisan nincs így. honnan ismerjük egymást? :)
RS50 volt ...
"hülye" SM-es a hátsó kanyarba befékezett az RS elé, hogy ő ott megy le off roadozni hátulra erre csatt.... csóri RS fényezése trópa lett :S
És ahogy hallom egy supermotos telibevert hátulról egy RS125-öst.
anno
Ha találkozunk,mert biztosan fogunk,ne feledd mit ígértél!
tuning is abba nyomta