Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nézd meg a jobbos táblát amúgy is pár év aztán én fogok vele dolgozni. Jövő nyáron pedig váltásba leszünk rajta mert most ősszel csinálom a jogsit rá.
látom megint egy olyan emberke nyilatkozik aki mostanában nem volt kint. Én sose találtam piszkosnak a pályát..Lehet bennem van a hiba és elsiklok a piszok, meg a farmerok felett
Nem hasonlítok, nem én kezdtem.
tuning apád kaminján miért a te neved van?:D
de meg még szokott is
semmivel sem jobb kakucson a nézelődő chopperes, meg a soxor szemét pályaminőség mert takarítani az luxus rajta.
nem mondom h nem jópofa pálya, de neh már összehasonlítsuk h.ringgel:)
Lebuktam
Remélem kulturáltan vezettem...

Faterod nem járt a "Minőségi kavics"-bányába?
piros honda, 5ösön mentél, hétfőn, sóderos MAN arra nagyon szerettik ezeket a dögöket gondolom érted mire gondolok
Itt a pont. Felmegy oda akárki mert azt hallja mindenkitől hogy húde jó a hungaroring. Jó is, csak tudás kell oda. Aztán amikor hátulról telibetalálják (képek galéria), akkor lehet csodálkozni. Ez a jó szervezés meg a pályabíró előnye hogy jól seggbedughatnak 200-al
jössz pénteken kawaestére?
másnap kawakupa?:)
már kérdeztem de hátha változott valami:)
őszintén szólva nekem qrvára nem hiányzik kakucs. valaki elhasal negyed óra a mentő, egy két kanyar után fél méteres szakadék... kössz nem.
iiiigen...dabason lakom...milyen kamionból? engem? huha... sosem száguldozom ám...

(komolyan, mikor, hol, és mit csináltam? melyik motorral? )
Ehhez nem kell a Kakucsra menni. A Hringen van egy jó 30%-ék aki még utcai tempót SEM megy a pályán. 40-el megy a célrarában stb.
Azt a rendezőség nem tudja kivédeni....itt az emberekben van a hiba...
azért az picit más volt...
Matricacserével kit veszélyeztetsz? Én is eladtam a matricámat amikor elestem. Vettem is át matricát.
keme te Dabas-i vagy nem ? :D mintha láttalak volna már kamionból arra motorozni
mind2 pályának meg van a maga szépsége
Kakucs:
technikás pálya, 3000 ft nem rossz sztem még én is diákként kitudom fizetni, igaz nem voltam 2 éve buliba de az megint más, feltételek jobbak mint utcán, nincsenek nagy feltételek /ruha/

Hring:
még nem voltam rajta de nagyon jó lehet videókból ítélve, kicsit nekem nagyon drága ahogy hallottam az árakat de ott megint más feltételek vannak és azt pedig meg kell fizetni

Én kakucsi pályát inkább E-ringgel merném hasonlítani mint Hring.


Egyébként tényleg nem érdemes MZ-t hasonlítani egy 1000ccm-el mert más a súly az erő és még sorolhatnánk. De a kedvencem mikor csili-vili motort kihozzák és 60al megy végig :) viszont én is úgy próbálok menni, hogy ne törjem össze a motort mert utána még van 60km út
Pár kedvenc kép:
1.: féktávon beessek :D
2-3.:új íveket használok és ott próbálok gyorsabb lenni
tudásom még nagyon kevés de próbálkozzom
Akkor ezek szerint arról sem hallottál hogy a hungaroringen mi (volt) a szokás? Hogy 1 motorral többen felmentek, vagy matricacseréztek? Ez nem bizonyítvány akkor?
én két esetben is láttam olyat hogy valaki csak ugy fellogott a hringre
Akkor tényleg szar lehet.
Nem mondom, hogy hazudsz. De nyilván nem vagy ott minden nap. Az meg, hogy valaki fel tud menni engedély nélkül önmagában kiállítja a bizonyítványt.
tavaly 9 alkalommal.
De4 most komolyan, Te jársz ki oda vagy én? Ha azt modnom neked hogy nem szoktak felengedni farmeros emberkéket, akkor azt mondod hazudok? Az hogy van 1-2 ember aki ennek ellenére felmegy mert 1 ember figyel mindenre, az nem azt jelenti hogy ez az átlag..
BerikZ! Te fikáztad a Kakucsringet?
vegyél fel msn-en berikzkukachotmailpontcom