Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd ha feljön beszélek vele,nem tudok kimenni!
mostanában én sem látom msn-en!
jövő héten találkozok vele egyébként mivel dt lesz, de szerintem kint lesz egész pénteken ő is mert utána este kawamotorozás, ami jó kis chill levezetés lesz verseny után:) . gondolod ugorj ki, és akkor meg tudod nézni a mociját
lehet h ő indul másnap kawakupán is.
Hali!Találkoznál gerivel zavard már fel msn-re Kössziii
sztem tuning mocijával ki lehet hozni egy 3perces köridőt vagy 3:10-est. ez szerintem nem vészes egy lassú csoportban ahol van h 3:30akat mennek. az már más kérdés h tuning jól megy de sok kezdő 50-es meg lehet h 4 perceket produkálna:)
szép!
de én az újra gondoltam fekete-fehér összeállításban...
egyébként meg elkellene adnom a hornetet.
Lásd adatlapomon...
Hornet! Ha szíved szerint CBR-t vennél, akkor vegyél is CBR-t! Kapásból tudok is ajánlani egyet másfél pénzért
....de azért nem haragszom meg,ha felraksz 1képet!
én az újra gondoltam...
ebben az esetben bencének kell igazat adnom,ha ir akkor okosakat szokott reagálni!
és a dt-s előélet is mellette szól,de gondolom ti ismeritek 1mást?!
viszont az 50cm tényleg kicsi a ringre,majd lessz nagyobb tunning ne aggódj!
lehet,ha gixered van...
Köszi!
tavaly nem lehetett felmenni csak tesztmotorral. Nem volt nagy cucc sztem
Tudja-e vki, hogy a SU-CSA-MO-TA rendezvényen a Hringen lehet saját mocival körözni a ringen? Tavalyin volt vki? Érdemes kimenni?
jó h kb 1 hét alatt az egész fórumban 2 hozzászólásom volt de igazából mind1.
tuningnak sztem igaza volt
Te is 10 perc múlva írtál neki
Ez már aggasztó, hogy mennyit ülsz a gép elött. Ahol valaki valamit ír te 2 perc múlva azonnal válaszolsz. relaxálj és 1 hétig ne kapcsold be a gépet.
miért szted nincs igaza?
Hát az mondjuk valöszínű, mert sok ember ugy megy ki ringre, hogy fél a motorjátol.
ezt ugye te se gondolod komolyan?
engem meg ezzel a "Sportmotorral" fel se engednek a ringre :S pedig már van teljes felszerelés + teljesítménye egyezik egy CBR125ével, de sajna ccm határ van. néha az ien kis gépeknek is jó lenne egy kis lehetőséget nyújtani én azt mondom ... és akkor nem az utcán meg a körforgókba kéne majomkodni ...
Nekem van 1 eladó 600RR-em...
de ahhoz már kell a térdkoptató is...
hát jah , eddig 3szor vagy 4szer voltam, szoval nem is várhatom el hogy egyből 2:30 belül menjek
de még lehetsz,nekem is 1évbe telt...