Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Azért pénteken is volt egy-két ügyes srác!
én 2-t taknyoltam a shox-omban egy elég durvát is... sem nekem, sem a ruhának nem lett baja pedig térden könyökön és fejen csattantam.... miért nem mehetnek licensesek shoxban?
nekme is az van :D de vaz én nem vok liszenszes! :D
a bandita ismerős,nekem is ilyen vót csakhát széthajtottam...
Sziasztok! gsxr kupáról hol találok videókat összefoglalót?
a középső 2megvan... . .
az mé nem jó?nekem is az van...
Azé a SHOKSZ ruha befigyel :D brittöl vehetnének már fillérekért egy alpint vagy vmi minőségit!
Pénz, pénz, pénz, hit, gyakorlás, pénz, pénz, pénz kell hozzá és neked is így fog menni
ezek licencesek!
nagyon durván döntenek...
jó!tehát én nem tudok és akarok!
csak arra akartam felhívni a figyelmet,hogy baromi veszélyes(élet)100-200al 1kerekezni,
nem a motor kitöréseire gondoltam!
tehát az 1ik ismerős 100-al esett az m0-án,meghát gyorsulási versenyen is volt már halálos baleset!
ddt-nél találtam 1ilyen vidit,elretentésül,csak nem birtam feltenni,hát béna vagyok bocsi...
tegnap már végre köröztek normális motorok is, nemcsak hutyutyu hangúak
Persze mert az nem áll kerékre Egyébként nem vészes dolgok ezek ha néha felkapod kerékre de ha folyamatosan sokáig úgy haladsz akkor úgy tudom nem kielégítő az olajzás.
nem jó motorotok van, rsv-vel nincsenek ilyen gondok
Hát a blokk olajzásának nem tesz éppen jót, valamint a láncodnak sem. Ha van pénzed lehet kerekezgetni, majd megjavíttatod meg raksz új láncszettet 50.000-ért
Ellenzem. Bár a Tizedes mindig megpróbálkozik vele az első három fokozatban de próbálom kordában tartani.
téelmotooor !
tennap délután
mikor készültek a fotok?
én nem tudok,úgyh engem a dolog nem fenyeget
üdv mindenki!
kinek mi a véleménye az 1kerekezésről,utcán sztem elég veszélyes?!
tegnap hallotam 1-2rémtörténetet...
ez most kivételesen nem rád vonatkozott...
összekapni?Azt sem tudom mit jelent a szó!