Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha Ő azt mondta akkor úgy is van.
mint te!
aki csak beszólogat! . .
egyébként brian mondta...
az a poén hogy nem tura gépe van hanem naked bike ja amivel persze lehet turázni is menni, de a ringen a célegyenesben szél sokat nem játszik a tapasztalataim szerint,
5 motoros fórumot követek nyomon. Sajnos őszintén be kell vallanom Te még csak mellékszereplő vagy nálam.
ott lehet....még....de egyenesbe

gyere 400 méteren megnézzük
azé veled kiállnék,még így is megfoglak féktávon...
a gumim miatt!hátul túl nagy ezért beszitál...
egyébként kb.2-3hete téma volt,szerintem te is olvastad...
mert hornet... különben is van menetszél is azon a tura gépen.
miért nem megy az 170nél többet
... akinek ép a motorja, ahogy megvette úgy is maradt!
hálátlan! . .
Mé nem?
mer nekem is kell a sikerélmény!
egyenesben úgy elmennek nekem mint állat,ráadásul,most 170nél nem is tudok többet...
Engem védeni? Egy Thundercattos pályátlan ellen?
de már nagyon hiányzott a beszólásod!
látod én meg még védelek!
Na. Honda napon melyik csoportban is vagy?
azthiszed?
küldenéd mint állat,kanyarban nem sokan vernek meg!csak a versenyzők...
hú de szerény voltam...
semmi gond
... 100 les gépem van, ismerem az erejét, tudom is.. a kanyarvételre gondoltam "óvatosan"... meg ki ne üssék a gépet alólam.
nem tom... nekem nakeden elgurulna a gyógyszer... van egy simson azzal is olyanokat döntök, több kevesebb sikerrel. általában zalányok.

felraknák rá egy bukócsövet aztán csoki!
válaszoltam helyeted a gumitopickba,remélem nem haragszol... . .
ezekkel a motorokkal ovatosan?hát azért nem könnyű,kis gázfröcs és 150felett vagy,,,
meghát amit leszürt ebből a két pályázási tapasztalatombol, hogy közuton igy sokkal nyugodtabban tudok menni,lassabban is,,, türelmes vagyok, kiélem magama pályán , ott lehet kenni neki
... sok sok lóóvé.
Én is így vagyok vele. Aztán mikor felmegyek a pályára már a 2-ik körben úgy küldöm mint akinek az élete a tét. Sajna ha az ember alatt ilyen motor van egyszerűen beleviszi ezekbe a dolgokba. Egy 600-as Hornettel biztos lazábbra venném a figurát.
pályagép nekünk is kéne,de szerintem senki sem úgy kezdte!
tapasztalat,aztán pályagép(ja meg lóvé)...