Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a baj én sem... talán majd ha gazdag lennék, addíg meg marad az óóvatosság!
én egyenlőre nem tehetem meg a pályagépet, ezért hajtom ami van! mondjuk én nem estem pályán, nem is volt rá tul sok lehetőség eddig dehát ha emiatt nem mentem volna pályára mert anynira féltem, hát utolag vertem volna a fejemet a falba, kurva jo egy érzés,,,meg akanyarok,,,
... az idézőjeles cuccot maximálisan betartom! amúgy épp azért kéne valami pályagép.
ezt kinek írtad?
van amikor az elővigyázatosság is kevés...
"bizz istenben ,de ne igyál sokat"!
vagy valami ilyesmi...
én először cordurába mentem meg bakancsba,túragumival...
de jobb a békesség,menj elöször kakucsra,az biztonságos!sztem!
de pályár vlami olyasmi kellene amit nem sajnálok.

valami forgalomból kivontt pályaidomos, amit ha elfektetek sem lesz annyira fájdalmas mintha azzal borulok, amire vigyáztam mint a szemem fényére.
én se rendelkezek ilyen dogokkal, sajnos jo is volna ha volna miből,dehát a családot is elkell tartani valmiből
hagyd már!nem lehet mindenki örült fan!
de esni kell,ezért jó a ring!nincs kamion,meg rendőr!
... hát ööö most már lassan semmi ...

beszereztem a szükséges dolgokat, ruha meg miegymás, meg gomba azért jó ha van, leszámítva ha kavicságy vagy valami más attól függ melyik pályára megyek.

meg hamarosan felkerülnek a supercorsa gumik amivel majd lehet pirítani.
cascóm nincs...
Akkor jó. Amúgy meg ki tart vissza?
ja életbiztosítást!
meg van dögcédulám!
ismerme az érzést ,és a motorozás jó/rossz oldalát is... nem erről van szó
nem állítalak be semmi... csak megjegyeztem, hogy szomorúan hallottam hogy zixxerrel is estél. ennyi.

pályázni szeretnék...
te kötöttél külön biztositást pályára?
A Cat-es baleset elkerülhetetlen volt. A pályás eséseim meg... ez van. Ha az ember próbál gyorsabb lenni akkor beüthet a baj. Nem kell itt beállítani mint ha notórius eső lennék.
De ha nem is jársz pályázni akkor miről beszélünk?
lehet venni motort oszt kirakni a vitrinbe,de aki motorozik,az kössön biztosítást,meg miegyebek...
... ez a sok nyomaték... sok lehetett! de mondjuk a gixibe kevesebb volt és mégis.
előforul ez jobbakkal is, még is csak két kereke van,
akkor "szerecsés" elcsúszás volt... no meg ahogy hallottam a dobot kell kiigazítani.
ez én voltam...
Nem volt gyári állapotú már akkor sem amikor megvettem. Jövő héten jön a tükör és ugyan olyan lesz mint volt.
... amjd eccer kipróbálom én is... az esést leszámítva.