Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...akkor lehet,hogy téged szidtunk a bődületes hang miatt...
nem lett komoly károd?melyik kanyarban?célegyenes végi?
KÖSZI!
licensz1 vagy 3-as csoport?
Na megjöttem a mai pályanapról. Egy haverral együtt mentünk reggel. A ring előtti benzinkútnál megnéztük a guminyomást. Nekem jó volt. Neki hátul 0.6bar volt! Felfújtuk és halhatóan sziszegett. Mint kiderült egy bazi nagy csavart kapott be valszeg az M3-tól a ringig vezető úton. Neki ennyi volt a pályanap.
Én beneveztem a B csoportba(az a gyors.) Egész jól ment a dolog aztán jött a ddt féle szánalmas esés.
Mentségemre szolgál, hogy éppen PB-ket futottam. A célrarát eddig folyton 105-el vettem. Na ebben az esetben 117-nél állt az óra és éppen szűkítettem az ívet. Lábtartó leért, Tibi megfosott, motor felállít irány a fű, lelassítottam olyan 20-ra majd a motor bal elejével nekipuffantam a bálának és egy kecses előre szaltóval leszálltam a mociról. A motor meg eldőlt.
Károk. Jobb tükör letört, és a kipufogó csatlakozása a lábtartóhoz is.
Semmi más. Az idomon szinte semmi nem látszik.
Szépen vissza mentem a box-ba majd némi gondolkodás után a Krisztiánnal leszedtük a dobot, meg a maradék tükröt is. Aztán hajrá. Sajnos megint tengeribeteg lettem ami most okádásba torkollott.
De utána tökre jól voltam. Végül is esés előtt és után is futottam 2:14-es köröket. Elégedett vagyok. A nap egyébként szopásokkal folytatódott. Laza kis felhőszakadás vitt el két menetet. A Kawa nap meg elmaradt. (Mint utóbb kiderült a 15-e az 25-e.)
A mocinak őrületes hangja van dob nélkül. Olyanokat lő vissza mint egy kisebb mozsárágyú.
Amúgy K7 1000 Yoshi dobokkal nem ellenfél. Olyan 20-as köröket ment a fazon. Célrarában 10m előnye volt. Féktávon 10m hátránya.
Súlyelőnyöm lebírhatatlanná tesz.
www.brorganisation.hu
infó:0628440784
Én voltam
most belémültetted a bogarat! aludni se tudok majd
az egész napos jelenti a délutánt,esti az vas.este szokott lenni 16-20ig...
huu az zsir no de tudsz valami telszámot dobni amin eltudom érni vagy a helyszinen kell ezt intézni?
nem!
kezdők,csak délelőtt a lassúba!
4x20p=12000,de már mintha beszéltük volna,hogy 1-nek
menj csak 1x az 3000,meg lehet velük egyezni én is így csináltam....
biztos zsir lehet,,, mennyien vannak iylenkor a pályan? nah már most ugy tom hogy 3részre lehet osztani egy ilyen motorosnapot, délelőtt,délután meg esti motorozás. jol tudom? és mindd 3ban inditanak kezdő utcai motorosoknak is csoportot?
3x20p,mert leszakadt ég!
vizes volt a pálya és senki nem mert felmenni,az utsót mindenki óvatosba nyomta,
még a versenyzők is...
a gumi tapad mint állat!
ez vérbeli pályagumi,csak már régi tipus(2ével ezelőtti).de 1versenyző barátom ugyanezt használja,csak ő a tavalyit,hát én még nem tudom kimotorozni,ez a srác 2perc körül megy,nekem
sokkal rosszabb a köridőm.
sajna nincs képem,mert nincs digitális fgépem,csak hagyományos,bár készíthetem volna
azzal is és belehetne scanalni...
de te délután voltál a ringen 4szer 20percet nem?
az euroringen van olyan tarifa is:2x30p=7000,ez tavaly 5e volt...
és hogy vagy megelégedve vele? nincs rola képe,persze használat után? menynibe is fáj egy ilyen délutáni motorozás?
igen!
dunlop radial,vágott slick...
és te,úgy emlékszem,múlt héten gondolkodtál?
te voltál? milyen gumi van a mocidon?
Üdv!
volt ma valaki a hungaroringen?
Milyen? Egy piros, egy zöld, egy világoskék, egy szürke, egy másik zöld, meg egy világosbarna, ezek mennek 55 alatt:)
A piros tök széria 50-es.
(elnézést, hogy már megint ide cimconyoztam)
kösz a választ!
szerinted?
és az milyen simson?