Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Voltunk kint a Hungaroringen a Yamaha tesztnapon. Előre telefonon regisztráltunk. Még mondták is a telefonban, hogy milyen jó, mert így nem kell annyit vacakolni. 2-re értünk ki és azt mondták, hogy már be vannak táblázva egész napra, még saját motorral sem lehet menni a pályán. :(
Na most képzeljétek el a srácot, aki Sopronból jött és volt előre fix időpontja, hogy 2:15-kor XY motorral megy.
mentem be pestre , már messziről láttam a rikító motorodat
azt hittem először valami zöld trabant jön olyan sebességgel
Nem láttalak.
most látom hogy mi ismerjük egymást!
de délután 5ig van! gondolom még hosszabb lesz a sor!
Mult időben beszélsz: délután már nincs semmi?
nem vittem a saját motorom, felesleges lett volna! minden óra első 10percében lehetett menni!
voltak annyian mint az állat! tömegnyomor! komolyan!
tesztmotorozáshoz képest jó volt!
amúgy jó kis motor, jól tudtam volna vele menni ha a gáz normális! na meg kb 3 kört lehetett menni, még a gumi se melegedett be pff..., majd legközelebb !
pályára szerintem a legjobb!
Amúgy milyen volt a tesztnap? saját motorozás volt?
Meg nem diesel
bekő állitani,vaze
nagyon nyomtad az M3 kivezetőn a kawának
kicsit csalódtam az R6R-ben ma , akkora holtjátéka volt a gáznak hogy pfff....
Köszi!
vazzeg holnap lehet nem ússzuk meg szárazon
boldog névnapot
Küldtem mail-t!
Ez fain, gratula hozzá Itt már kellett sietni rendesen
aahhhh... NO COMMENT! basszus... pedig ezen a pályán nem "lakik" úgy mint a Pannonia ringen.. Hétvégén volt vmelyik "tudományos" adón motorokról dok. jellegű film.. abban szerepelt a Meki, egy baromi nagy esése kapcsán... na az sem volt piskóta, és hogy ráadásul ezek után még motorozik.. mindenesetre nagyon szép idő!

LX
Baaaahhhh. durva az ember. Németh Balázs ment 6tizeddel rosszabbat, mint még az 1,52-es ideje. De ez kemény :D
Ezt valaki küldje át a HMI-seknek is
Új pályacsúcs a Hungaroringen: 1:51,661 by Meklau
Volt valaki ma a kakucsringen, és esetleg fényképezett? Megnézném a képeket
állat lenne ,csak annyi a bibi h amilyen utak vannak nálunk elöbb szerveznek majd az aszfaltuton crossversenyt
Nálunk miért nincs ilyen? Sztem ez a csúcs

Mielőtt vki mondaná,h TT ...az...csak nem a Man szigeti
Akkor ezek szerint én a használtan vásárolt Hondámmal valószínűleg nem tudok majd menni kedden a pályán, ill. nem tudok majd Yamahát tesztelni ?