Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igazad van , a képek árából már tudtam volna venni egy másik tanyabájkot
már kinéztem egy rózsaszín nőivázas kiskosaras kontrás rettenetet a használtbicajpiacon, komolyan
Hello,

köszi, igaz már kicsit "karcos" Itthon csináltattam, a CORSARO-n keresztül.. Bementem, levették a méretet, kiküldték Olasz honba.. ott pedig megvarrták, és visszaküldték a kész ruhát.. Mintát, színeket, feliratokat én választottam ki katalógus alapján.. A ruháról pedig annyit, hogy amikor megérkezett, és felvettem, nos hát.. mintha rám öntötték volna.. Nagyon nagyon szeretem.. kiváló minőség.. jó a varrás, jók a protektorok, kényelmes nagyon.. ár / érték arányban talán az egyik legjobb választás.. én ma sem vennék mást! Remélem segítettem..

LX
Hi.Komoly a recordod! Olaszorszagban vetted vagy itthon a Corsarotol(ha jol tudom csak ok foglalkoznak vele)?Te mennyire vagy elegedett osszessegeben(protektorok,varas,bor)?Barmilyen info erdekel.Udv
ok.. értettem..
bocsi..

LX
LX!
Ne érts félre! Balu a barátom, földim, most is együtt voltunk fotózni a ringen és csak hülyéskedek vele! Nem komoly ez!
mert szerintem ő is motoros, és hobbiból csinálja, és nem hiszem hogy ebből akar megélni.. bár lehet hogy rosszul tévedek.. ja és fogadatlan prókátor sem szeretnék lenni...

LX
Te meg mé osztogatod ingyé a drága jó képeket?
szivesen
még a szombati képek hátra vannak, sajnos ma sokáig dolgozok, de felrakok egy párat ha hazaértem!
Sziasztok! Eladósorba került a CBR 600 F2 pályagépem. Részletek :http://kepesmotor.hu/honda/i?p...
Üdv. Zoli
Balu,

nagyon jó képek! Gratula! És köszi :)

LX
jóvóna, de előbb kipuff kell a motorra hogy ne dadogjon kis fordulaton
Ideje venned egy DSLR-t!
Sony DSC H7 -es!
Balu!
Milyen (fényképező)gépet használsz?
nos, itt vannak a vasárnapi képek :
http://kep.tar.hu/balusk8/5056...

Köszi szépen.Nagyon bejön,majd bepróbálok egyet.
hjc HQ 1 ,elvileg csucs sisak.Nekem bejön nagyon,szeretem.
Biztositásról annyit,hogy nekem 7 darabba tört a kezem,9 hónap betegállomány,jó már sose lesz és kaptam 12000 ft-ot.Na nem sirni akarok,csak nevetséges.Ja N-es licencem van.
Vannak időeredmények a hétvégi versenyekről?
Szeva,
Láttam a képeden egy szürkés HJC sisakot,megtudnád mondani,hogy melyik típus?
Köszi
Persze...persze, a pilótára gondoltam a biztosítást én is.
hát hogy milyen biztosítás jár, azt a franc se tudja sry.. de a MAMS oldalán biztos van róla vmi.. de természetesen a motorra nincs semmi! Csak a pilótára! a C az azt hiszem olyan 10.000 .- körül van.. ( www.mams.hu )

LX
Szia!

Milyen biztosítás "jár" a license-hez?
Mennyi az éves díj? (license)