Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már jó!
Rendszerkarbantartás.
Sziasztok.
Szeretném eladni használt motorgumiaimat melyek mintás és slick pályagumik kb 400 db van minden tipusú megtalálható nagyon jó állapotúak
Tisztelettel Egedi Sándor
tel 06209425330
e-mail: ducati@pr.hu
5451-es hozzászólás
nincs mit:)
Nagyon köszi a segítséget! Ez is nagyon tetszik. A megoldás az lesz, hogy kimegyek a motostylinghoz és ha nem jó felhívom a másikat. thx...
Köszönöm az infót! Üdv.
Köszi, néztem már de nem tudom, hogy az jó e? De képen jónak tűnik, még az ára is....
Tudnátok-e segíteni? '06-os R1 hez szeretnék komplett pálya szettet. Hol tudnám beszerezni?,néztem már pár oldalt de nem jött be. pls...
Helló!
Jól hallottad,abban a kereskedésben kell regisztrálni ahol vetted a motort és utána küldenek meghívót. Ha van ilyen helyen ismerősöd könnyen megy a dolog. Ápr.15-én kedden lesz.
Egy yamahás barátomtól tudom hogy lesz tesztnap, de szerinte csak az mehet akit a yamaha kereskedésekből felhívtak, és beregisztráltak... Tehát tud valaki valami értelmes választ a kérdésre?
Komolyan kérdezem!
"Tehát bárki regisztrálhat, és tesztelhet, vagy csak a yamahások? " Ez nem gondoltad komolyan vagy ma még nem vágtad le a csirke fejét


Roger on
A yamaha nap nyilt nap? Tehát bárki regisztrálhat, és tesztelhet, vagy csak a yamahások? és ha regisztrálni kell, akkor mi a modja? Köszi
Igen megyek!
hali! felmegyek bénáskodni jössz a yahamára is ?
Hali Wilson,

kerestél egy pár napja... írtam is emil címet...

LX
Hali,

Dúzs Petit ptóbáltad?

20-942-7240

LX
Hi!
Remélem mész is a pályán!
Vazzeg lehet nem tudok menni. Fél 3-kor sportorvos. Marad a 16-a de akkor meg már lehet, hogy rossz idő lesz.
Köszi! Megpróbálom!
Próbáld meg ITT ! Hátha van Robinak