Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó munkásember voltam tegnap
majd a DT-n fogok fényképezni legközelebb
Tegnap nem voltál fényképezni?
Nem. Most már anyagi okai vannak. Marad a gumicsere.
Tibor Sanyinak hívják?
pályaidomot tudtál e szerválni?
29-én lesz aprilia nap
De szerintem annak a Kawának a tulaját Tibornak hívják.
nem az ember a fontos hanem a név ami mögött áll
Ki az a Sanyi?
Honda nap biztos lesz. Az a legjobb mind közül. Kajajegy MIG-29-es. Mi kell még?
Tudjátok mikor milyen tesztnap lesz még? (Főként Hringes )
Tavaly volt OBB-és is, idén lesz vajon?
Nem egészen... Rengetegszer volt, hogy indult a menet, és 1 moci üresen ácsorgott, mert nem jött oda aki épp akkorra reggelt! Ilyenkor pattantam fel én!
akkor a sanyié lehet csak
annak én is örülnék
már a tiéd?
ötleteket várom hogy kié a kawa
Félórás menetek biztos nem lesznek..Max.20 percesek.
Sziasztok! 2005- ös R6- ra keresek pályaidomot. Használt is érdekelne!
megismertelek én meg asszem még szétnéztem aztán zúztam tovább
Üdv mester, tegnap láttalak kint yamaha tesztnapon, én integettem a sárga apriliáról szembe, épp siettem fel a pályára azért nem álltam meg
Nekem azt mondták igen a gyorsítás érdekében, de ahogy a yamaha nyílt napon volt, lehet itt sem számít... mindenesetre Szegedről nem szívesen indulok el bizonytalanra, hogy vagy tudok normálisan pályázni vagy sem...
regelni kell rá kereskedésben?
Megy valaki Csongrád megyéből a 29.-i aprilia nyíltnapra? Én csak szimplán pályázni szeretnék egy jóízűt a gépemmel, ilyenkor általában úgyanúgy félórás menetek vannak? Sajna a kereskedésben ahol regisztráltam nem tudtak felvilágosítani...
Ezek szerint miattad nem tudtak mások motorozni
Mi is voltunk 5-en haverokkal a Yamaha tesztnapon, nekünk jól sikerült! Én személy szerint rengeteget tudtam menni, R1-el 6-8, R6R-el 3, FZ6-FZ6s-Fz1-MT01-el kb. 6-7-szer 2 kört! Kicsit szemfülesnek kellett lenni... Az R6R-től személy szerint el voltam ájulva...isteni a hangja, és keményen tól már alulról is, és minden egyéb ponton is tökéletes! Szivem szerint egészen a garázsomig teszteltem volna! Tetszett még az FZ6 fordulékonysága, az FZ1 sportos viselkedése+nyomatéka, és az MT01 brutál hangja+remegése! Mindenképp érdemes volt kimenni, és mivel mi korán kimentünk, nem is kellett sokat várni! Amúgy az előzetes szervezés + tájékoztatás kritikán aluli volt, viszont a helyszínen lévő Yamaha-sok 1től 1ig udvariasak és segítőkészek voltak, külön köszönet a Yamaha Hilcz-es fiúknak!
Nem is húztam neki. 200 se volt.