Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kakucs pont okés lesz bátya.. nézd csak meg a kakucsos vidijeimet..
csáóka. abban szeretném segítségeteket kérni hogy... nemsokár megkapom a leendő motorom: YZF-R125 ... szerintetek egy 125össel hova lenne legérdemesebb elmenni pályázni ? Kakucsringet éppen olvasgattam... hát nem valami meggyőző az 1km-es hossza... Euroring a 2,5 km-ével kicsit jobban hangzik... de oda egész napra a belépő 15k... Du. meg 9... +a benzin... Hringről meg Pringről nem tudok semmit... tudnátok nekem ebben segíteni léccike ?
Zsivány. Azért ha biztosat tudsz informálj! Kéjes örömmel hallgatnám a részleteket. Pl. Ahogy Olga Nyemorova habog a MAGYAR Apehosoknak.
Tavaly is volt áremelés az Euroringen. Mit hazudoznak ezek? Ennyire nem nézhetnek hülyének azt hiszik elfelejtettük.
Mondjuk ez az Ákos gyerek csak idén februártól dolgozik a euroringen. Nem csoda hogy nem tudja.

Amugy Apehnél panaszt tettem lehet egy pár napig be lesznek hamarosan zárva. :-)
itt vannak az előző vasárnapi tesztnapi kreálmányaim
http://kep.tar.hu/balusk8/5056...

több info : www.wilsonmotorsport.hu
szerintem még mindig jobb az euroringi árak mint közúton probálkozni. amúgy nekem se tetszenek az ár emelések de én csak pályán probálkozom!
Tényleg ilyen szar lett az euroring? Nekem sem tetszenek az áraik. Nem rossz a pálya, de így már nem nagyon éri meg. Ennyi lóvéért inkább megyek én is a hungaroringre.
"Köszönöm észrevételét, és remélem találkozunk malyd az Euroringen."

Azért levél irás előtt egy kis MS WORD nem ártana ... de MALYD lesz ez még igyse....
várjál, te a zsoltit nem ismered.. neki minden kanyar szűk, minden egyenesnek túl hamar vége szakad..
Annak az euroring is kicsi.... Menj inkább pannoniára. Kicsit borsosabb az ára. De szinte bármelyik nap odaállíthatsz. 100euro. Viszont mehetsz egésznap. Legjobb körülmények...Kedves mindenki..
szóval akkor asszongyátok hogy hagyjam a faszba az e-ringet? és maradjon a jőó öreg kakucsring hétköznap?
csak attol félek h kicsi lesz az ezresnek...
nekem az ering 20km durván de nagyon drága, ccm határ van náluk, és megfelelő felszerelésem sincs ami az én hibám meg a pénztárcáé .... ezért inkább megyek 50km-t de kakucson 3ropiért egy élmény gazdag délutánom lesz
én is írtam e-ringnek pár napja, a következő választ kaptam:

Kedves Bence!

Az árainkat nagyban befolyásolja a piaci helyzet és az infláció
mértéke.Megjegyzem, hogy 2 éve nem volt áremelés az Euroringen, amit
már nem tudtunk tovább halasztani.
A Kakucs ringgel nem igazán szerencsés ősszehasonlítani az Euroringet,
mások a feltételek,adottságok,műszaki háttér.
Persze mindenkinek szíve joga megválasztani, hogy hova megy
mototrozni.Nálunk ezekkel a feltételekkel tudjuk biztosítani a
sportolási lehetőséget.
Köszönöm észrevételét, és remélem találkozunk malyd az Euroringen.

Üdvözlettel!

Mattesz Ákos

irodavezető



On Mon, 24 Mar 2008 22:23:02 +0100, "Szabo Bence"

wrote:
-
- Kedves Euroring!
-
- Szomorúan tapasztalom, hogy milyen árak lettek az Euroringen. Mindezt
úgy, hogy az odajáró sportolóknak (akiknek nem kell új büfé meg
- konferenciaterem) nem igazán nyújt többet mint tavaly. Viszont jó
lett
- volna egy olyan célegyenes aminek a vége nem hepehupa. Régebben egy
- kompromisszumos megoldás volt az euring azoknak akik nem tudtak 12-ezret
- megengedni egy hungaroringes pályázásért. Most egy délelott annyi
- mint a hungororging 4X20 perce, és valljuk meg más érzés azért a
- h.ringen körözni, nem beszélve arról h sokkal biztonságosabb is.
- Persze elismerem ha jól jön ki és nem bontott nyilt nap van akkor jó
- sokat lehet motorzni euroringen csak félóránként az ember ugyis
kiáll
pihenni mert leszakad a lába. A másik pedig, hogy toletek 15 percre ott
- van a kakucsi pálya. Ami ugyan nem olyan hosszu mint az euroring,
viszont
- egy egész délután 3000 ft. Ami valljuk meg eléggé megtépázta az
- euroring forgalmát, mert foleg a kisköbcentis gépek mind átszoktak
- oda... Féltem az euroringet, remélem a magas árakkal nem fogjátok
annyira elijeszteni a motorosokat, hogy a pálya erre való
- felhasználására ne is legyen szükség kihasználatlanság miatt...
-

- Üdvözlettel: Szabó Bence
Én csak telefonon érdeklődtem a lehetőségek iránt, és udvariasan megemlítettem,hogy kicsit elszálltak az árak. Paraszt hangon ki lettem oktatva. nem véletlen , hogy a GSX-R Klub Kupa idén kihagyja az eringet . A baj az ,hogy hiába szar a pálya azért jókat mentünk rajta. Na most úgy néz ki, ezt elvették Tőlünk. Nem baj azért sok lehetőség marad, és talán tényleg lesz igazi motoros GP pályánk is.
Addig meg pénteken licences Hring, kedden meg Phönix!
mi most hétvégén akartunk menni eringre, de nem megyünk! pocketbikézni szoktunk a gokart pályán 3000ft-ért (tavaly) idén 5000ft/minimoci az ára. és csak akkor mehetünk ha nem használják mások a pályát. ezek el vannak varázsolva, így többet nem megyünk a közelükbe sem.
Így is van.
Ha így folytatják, és ez eljut a megfelelő forumokra, akkor hamrosan minimális motoros fog csak ehhez hozzájárulni, márha az adóhatóság nem folyik bele! De az áraik is olyanok, hogy már sztem nem éri meg, az ár/érték hányados elég rossz lett!
A legnagyobb baj az, hogy megéri neki.
Sajnos kishazánkban többminden csak pénzmosoda, amiről nem is hinnénk. Pláne, ha ilyen tulajdonosai vannak...
Ez nevetséges. Éljen az új tulaj. Vicc az a pálya. Dde már tavaly, tavalyelött is azvolt..
az ilyen remélem valami csúnya bélrákban pusztul el, a hasán kivezetett szarónyílással, és könyörög majdhogy végre kaparják el.. féreggeci
Hát igen ehhez nincs mit hozzáfűzni.Épp az lenne neki az érdeke hogy minnél több motorost tudjon megtartani magának.Az a pálya vagy egy pénzmosoda vagy én nemértem.mert ezt így nemlehet csinálni.
Tanulság:
Mult héten lementem motorozni Euroringre. 12 re értem le és délutáni jegyet akartam vásárolni. Ákos nevü okostojás irodában azt mondja nekem csak 1 től van délutáni jegy ha most akarok pályára menni akkor fizessek 15 ezret. Befizetem a 15-öt mondván ha már lejöttem motorozzak. Mikor megyek ki a pályára szolnak nekem hogy most pont driftesek van az idejük ugyhogy csak 1-től mennek a motorosok és utánna egész délután 30-30 perces váltás van. Na itt már kezdtem kiakadni. Mondom magamban akkor megvárom. Se büfé se tiszta WC. 1 kor lejönnek az autósok felmegyek a pályára és rögtön majdnem akkorát tanyázok az autosok álltal felhozott sár és kavics miatt. Ugy kb 3 ig birtam ezt a bohóckodást mire annyira felidegesítettem magamat hogy felmegyek az irodába hogy nemtetszésemet nyílvánítsam ki. Ákos épp egy szőke hosszu haju csajjal jópofizik az irodában (késöbb kiderült állitólah Ő a tulaj) inkább ugy nézett ki mint egy ukrán kurva akit a főnök kurogat. Elmondom a problémámat Ákosnak mire a csajszi felpattan be se mutatkozik semmi helloszia vagy valami közli "ha nem tetszik valami lehet menni a hungaroringre motorozni'' NA itt már teljesen kiakadtam és mondtam nekik hogy adják vissza legalább a pénzem egy részét mire a kurva azt mondja nekem bizonyítsam be hogy mennyit fizettem. (persze fizetsékor számlát nem kap senki) hogy bizonyítsam be. Szó-szót követ majd megjelenik egy kopasz behajtó fejü paraszt gyerek a portáról és felszólit hogy azonnal távozzak ez magánterület és én itt nem tartózkodhatok. Mit tehettem volna kezdtem elhagyni az irodát. Mikor a lépcsőn jöttem le még halottam ahogy a szüke kurva azt mondja hogy "köcsög magyar motorosok" és jót röhög.
Na azt hiszem jövő héten APEH látogatást tesz a pályára, teszek róla mert ez nagyon szemét eljárás. Engem igy még senki nem alázott meg mint egy ilyen szöke libe, de ezt nem hagyom annyiban az tuti.
Tényleg inkább megyek a hungaroringre.
licenszet válthatsz bármikor
Sziasztok skacok. Lenne egy kérdésem!
Nem tudtok olyat aki, RR-eket hoz be olaszból, vagy bárhonnan olcsón?
Nem kell magyar papír. Még talán idom sem. Pályára kéne.
Előre is köszi.