Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezek mintha nem a kakucson készültek volna!
emlékeim szerint ott nincs felező?!
de látom a stopie jól megy!
a zx7r az 636 vagy 750-es?
Kurva jó volt a IV. inj-actor kupa
100cc alatt 1. lettem
értelmes 125... jó vicc
Nekem elöl 2.8 , hátul 3 körül szokott lenni utcán, mivel szegény ólommadaram 240kg, de most pályán leengedtem elöl 2.0 , hátul 2.1-2.2-re. Hát érezhetően jobban fogott, de először fura volt vele kanyarodni, aztán hamar belejöttem
előbb emlitett pályákhoz képest(kakucs, hring) az euroringnek rosszabba tapadása?
...ja és ne a benzinkútnál mérj!az csal!ha találkozunk adok mérőt,ha nem keres ott 1 depót vagy gumis és ők beállítják!
1700km,tehát vadi új a hátsód is.
a szőrökkel ne foglalkozz a pályán úgy lekopik,mint a szél!
nem fittnesz edző vagyok vagy gasztronómanus!
hanem azért kérdeztem,mert az szerint kell beállítani a nyomást!
tehát középsúly:standard:front 2-2,2;rear:1,9-2,0!
1700km mentem kb nyomásra tipp?
Én most voltam először kaucsukon, meg egyáltalán pályán. 48.27-et sikerült mennem. Nagyon élvezetes volt, csak kiegyenlítetlenek voltak az erőviszonyok. A supermotosokat máshova kellett volna tenni. Meg voltak pályások, azok mentek 45-46-okat asszem. Supermotosok meg 41-44 Vannak fent már képek a galériák között, nézzétek meg!
2hónapja?de addig hány km-t menntél vagy állt a garázsban?
...ja 125-el,és a célegyenesben már el is érted a végsebeséged!100km/h-t
85 de fogyni akarok
lementem 30 km ert hát a szörök ott figyeltek nah akkor menjnk tovább, lementem még 150 km ert a rohad szörök még mindig ott figyeltek a futófelület közepén msot azon gondolkoztam levágomkisolloval de tul sok van belőle, annyira meg nem érek rá

a hátsót kb 2honapja tettem fel, megjárata a hringetés nincs rajta szőr!
...mind a kakucs,mind a ring tapadós pálya és a d208 jó sportgumi,nem fog csúszni ne parázz!
guminyomás?hány kiló vagy?
nekem meg volt a 6 is nyertem
...a szöreid biztos nem fognak csúszkálni! de azért otthon mosd le a gumidat saponnal,
mert az ujjakon még lehet vmi tartósítószer ami tényleg csúszik,deha mégsem mire odaérsz lekopik! ez csak a túlbiztosítás végett!nem gond ha újj,majd bekopik...
a hátsód milyen állapotú?
no problem.
csak nem akartam mar chat-falat csinalni a palya topicbol...
ringre tapasztalatotok szerint mennyire állitsam a a gumi nyomást? yamaha fazer, d208 120/70 180/55 ösöka tappancs méréetek

jah még egy kérdés előre most doptam fel uj gumit, nem lesz gáz egyből pályán?itt a aranyos kis szöröcskékre utalok,,, nem e fogg csuszkálni,netán kicsuszkálni ?
nem voltunk!
de azért mesélhetnél róla?
...remélem nem vetted személyeskedésnek!
de nem bírtam megállni! béke!
bocs,tudom hogy norbi vagy,de nem akarod a "dnor"megváltoztatni,
mindíg a donor jut róla eszembe!
egyik ápolló mondta,hogy a motorosok donorok...
bár annyira nem vicces!
hullunk,mint a legyek! nálam az 1.biztonsági cucc a dögcédula volt,aztán végrendelet,majd biztosítás... csak aztán vettem bukót meg bürgatyát...
mondjuk igencsak kezdo vagyok palyazasban, de mintha emlekeim szerint nem az nyero, aki legnagyobba fel tud valtani...

na hagyjuk a marhulast..
...hát én is ezt mondtam:kinyír-kanyar!
nekem sikerült 3-at! de a köv.másodpercben már vissza is váltottam,ugyhogy csak benzin ment
potyára...
...ja azthittem vágod?
www.borganizáció...na izé,nem tudom helyesen írni,de vmi ilyesmi...
szóval:4x20p=12000(a kakucs 1ébként 3ezer du,5ezer egész nap.),de 1sőre elég csak 20perc=3ezer,
és sürün bizonygasd,hogy el kell menned,mert megöl a főnököd!
abban úgyis úgy elfáradsz,hogy elég lessz egész napra az élmény!
és de.menj,mert a du-iak őrültek!
Hi. Volt ma valaki kakucson, inj-actor kupán? Én ott voltam.