Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen én is így gondoltam, köszönöm.
tuti hogy 27... a BRO rendezi, szóval akkor kell hogy legyen :)

LX
A Kawasakis oldal szerint 29-én lesz a második futam. A brorganisation oldalán meg 26-27-re írja. 29-e egy keddi nap. Gondolom akkor a 27 a valós.
Sziasztok,

feltöltöttem néhány képet a galériába a vasárnapi ZX kupáról...
Kawasaki ZX kupa. 2008.04.06.

enjoy (remélem..)

LX
jólvan,kössz h megnézted:)
Köszi.
3500 Ft-ra emlékszem talán,butaságot nemakarok mondani de mintha ennyi lett volna.
ok, köszi.
5382-es komment.. csak véletlen a Gyurkesz hsz-ra nyomtam választ.. Rólad ezt az egyet találtam..

LX
sportorvosi igazolás, meg fotó és persze pénz.. ha már le van adva az igénylésed az elég.. legyél rajta a MAMS listáján, az a lényeg, mert akkor már érvényes a biztosításod.. aztán majd küldik a licenszedet.. vagy nem én pl még soha nem láttam

LX
Éééésrólam? :)
megnéztem.. sajnos nincs rólad kép az én gépemen..

LX
Mennyit fizettél?
És mi kell hozzá? Sportorvosi? Mennyi idő amíg megcsinálják? Ha 16-án beadom a cuccost akkor addigra kész lesz?
Én 2006ban váltottam napi licenszet egyszer,amikor neveztem,akkor mondtam hogy szeretnék napilicenszet,rámnéztek,morogtak egyet és megcsinálták,kifizettem,és annyi.
Balu képei
www.wilsonmotorsport.hu

rólam esetleg nincs képetek?
én is végre betudtam megint menni 2:10 alá,09,7et mentem mint tavaj utoljára idömérön
igen, szerintem is a BR irodában tudsz kérni.. de ha akarsz többször is indulni, akkor jobban megéri az éveset kiváltani...

LX
azért remélem a perec kimarad

LX
Hali,

ha jól látom ez te vagy.. sajnos csak ezt az egyet találtam..
a Balu képei merre találhatóak?

LX
Elvileg Br-nél..... De nemtom, hogy van. Elég macera.... helyedben inkább egy évest csináltatnék.
Szakemberek. Az az ötletem támadt, hogy elindulok a 29-i ZX kupán. Ha már úgy is tök ingyenes. De nincs licencem. Itten azt írják hogy napi C licenc is jó. Azt hogy tudom megszerezni?Mi kell hozzá? Vagy próbáljak inkább évest?
Tavaly így kezdtem én is, aztán 03, aztán perec! Majd jönni fog az magától, meg a dobogó!
jaja... 05 már megvan (szezon első versenyén) remélem idén még sikerül egy - két mp-t lefaragni...

LX
Gratula hozzá! Cél a dobogó!
*képek