Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zema abbol a 2:12bol gyorsan 07 lesz. Ha nem akkor abba is hagyhatod a motorozast :) De mindegy a lenyeg hogy az emberek zome 2:10-1:55 megy, es ezek nagyon nem fogjak zavarni egymast. Nem ugy mint pl ha a lassu csoportba bemennenek.
Gyere a gyrosba pénteken rajt van már nagyon várom.2.12vel indulj az elejéről az a biztos
Akkor én a 2:12-vel hol menjek? Licencem nincs, a túramotoros nézelődőknek pedig köszönhetem a tavaly év végi bukásom és a TK-t.
Leveleztem ma Rezsővel, és azt mondta tényleg nem mehet licenszes a közúti csoportban pedig mondtam h fel fogom tartani a többieket azzal, hogy összevissza váltogatok
Sziasztok!
Vannak eladó használt slick gumijaim 190/55 180/55 120/70-es méretekben 95%-ak a széleken is 5mm mélységgel metzeler,pirelli,michelin,és bridgestone. Ha érdekel hívj 06703385469 vagy ajpekszili@freemail.hu
Ki jön jövő hét pénteken pályanapra?
Bizony elhiheted. A Br irodában mondták....
Ezért nehéz dönteni a csoportbeosztásban. Még a veteránmotorokról nem is szóltunk.A köridőnél fontossabb a kiszámítható viselkedés. Ha normális íven mész majd kikerülnek. Vki az elöbb azt írta,hogy 2:20 felett majd leküldenek a pályáról. Ezt nem hiszem.
Na végre!
"Tiszta viz került a pohárba"!
Üdv
Ez az ami nem fog összejönni.
Szerintem nagyon egyszerű a képlet.Aki "betéved" az utcáról a ringre mert szeretné kiprobálni annak megvan rá a lehetősége a közuti lassú csoportba.aki ezen már túl van és pl 2:20 és 2:40 körül tud a ringen az megteheti a közúti gyorsba.És akit komolyabban foglalkoztat a dolog és 2:20 de inkább azt mondom 2:15-öt tud és fejlődőképes az megy a licencesek közé.Nyilván aki 1:55-öt megy nem biztos hogy nagyon értékelni fogja a 2:20-as "bóját".Ez persze forditva is igaz,mikor úgy elmennek melletted,hogy azt hiszed állsz.De hát ez van,nem születik mindeki Rossinak és valahogy mindenkinek elkell kezdeni.
Úgy gondolom mindenki megtalálja majd a "helyét".A pályanapon kivül ott van még a Yamaha R szériás kupasorozat a ZX kupa a GSX-R klub kupa a Dunlop Trophy,tehát van bőven lehetőség.
És ha ez sem elég ottvan a "vasárnap est"motorozás meg a MERSZ esték.
Innentől kezdve egy szót se haljak
Hali mindenki !

Láttom meg sem oly egyszerű !

Lehet hogy jó lenne meghatározni az "utcai gyorss" csoportnak is egy alsó limit időt.
üdv.
ok:) de mondom h nincs rámírva h licenszem van:)
2:10-ig lemenni 4X20 mp alatt jó is lenne:)
Szerintem ezt így nem lehet kategorizálni,tudod miért?mert nem mindenki megy 600as meg 1000es motorral.400ban pl nálunk az eleje megy 10 alatt.a végén meg tavaj miattam jókis szórás volt egészen 2:19ig.
és akkor a 125? annak az eleje megy 16ot,a vége meg kitudja,40et.Ettől függetlenül őkis licenszes versenyzők.nem egyszerü a helyzet.
Ok. Értelek.
Mondjuk úgy a logikus,mert ha valaki kiváltja akkor legyen tisztába azzal,hogy mire képes
Idén a sok változás azért van, hogy a licenszesek ne keveredjenek az utcai motorosokkal. Majd meglátjuk, hogy milyen lesz. Szerintem sem könnyű kiválasztani a megfelelő csoportot. Ha két perc körül mész vagy 2:30-nál lassabbat akkor persze egyértelmű. De ha 2:10-2:20 tájékán akkor hol menj? Szerintem ilyen idővel a turamotorosokat kerülgetve nem nagyon lehet gyorsulni, a licenszhez meg egy kicsit lassú. El kell dönteni, hogy egy jót akarsz motorozni, akkor menj a lassúban. Ha pedig gyorsulni akarsz, akkor válts licenszet. 2:20-al már viszonylag normális íveken megy mindenki nem kóvályog össze-vissza, akkor pedig ,aki gyorsabb szépen ki tudja kerülni. A 2:10 pedig már jó az amatör versenyeken Persze lemaradsz az elejétől, de nem fognak lekörőzni. Licenszet bármikor lehet váltani, de a BR regisztráció a motorkiállításonon befejeződött. A 30%-os kedvezmény az ugrott. A licensz és a regisztráció két teljesen külön dolog. Az egyik nem feltétele a másiknak.
Ez érdekes lesz, mert telefonos infó szerint akinek licensze van az nem mehet a lassúban.
Értem.Akkor a szitu a köv:mondjuk ápr 4-én a közúti "gyors" csoportba veszel jegyet lenyomod a 4X20percet,nap végére stabilan tudsz 2:10-et.És a következő alkalommal,már a licencesek közt indulsz.
Így tökéletes
persze h nincs:)
de szerintem nem lesz az arcomra írva h licenszes vagyok, ezért nyugodtan regelhetek lassú ill. gyors csoportba. és pontosan jól írtad h szárnyait próbálgató emberkék, mert én most egy picit az leszek, és emiatt nem akarok másokat feltartani meg zavarni
Bencee!
Azt írtad hogy van liszenszed.
Én úgy tudom a liszenszes csoportban nincs lassú meg gyors csoport!(éppen ezért kell liszensz,hogy külön szeparálják a szárnyait próbálgató emberkéket,a komolyan pályázóktól)
Amúgy azt mondták aki feltűnően lassú lesz azt leterelik a pályáról!
Úgy h odamegyek és azt mondom a lassúban szeretnék indulni mert életmben nem mentem még pályán a zxr-rel, meg ezalatt a 40 perc lassú csoportozás alatt kéne megszoknom fordított váltót, h 2 nap múlva versenyre már ugy ah menjen:)
nem mértem még hringen időt mert csak az rs-sel voltam:( majd 2 hét múlva kiderül.
Hali!
Köszönöm !
Nemigazán!Mi értelme lenne?
És azt,hogy fogod megcsinálni?Egyébként milyen időt mész a Hringen?
"menet közben" variálható a dolog?