Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem cserelgetik az iranyt, bar en csak egyszer voltam fent, ugyhogy nem mervado, de akkor egyszer jobbos, egyszer balos,... (es igy tovabb) volt...

...hat kettesnel nem kellett feljebb kapcsolni...nem neztem az orat, mert ismeretlen volt a palya, es csak jottek a kanyarok, csak jottek a kanyarok...
...nem fordítva mentél a pályán,ha így mentek javitok?!
csupa-csupa jobbos!
most merre is az irány?
te mennyire tudtál kigyorsítani?100volt?
nyiltnap , gondolom fizetős?
...a temető csak viccnek szántam!
olyan lassú a pálya,hogy kicsi az esély a nagy esésre!
tehát teljesen biztonságos,csak tudom(én tavaly kezdtem),hogy kezdőként még sok a hiba(ha-
ladóknál még több! ),és ott nincs bukótér,meg sóderágy,mint a ringen!
és könyen megilyedhetsz mondjuk,ha egy kamikaze endurós sicc! ,javitok supermotós elhúz melleted akanyarban!
gyere a ringre jövő hét csüt-ön lessz nyílt nap! én du-án megyek.
de azért próbáld ki kakucsot is...
A leiras pontos volt, ime egy kep is hozza, hogy lehessen mihez kotni a leirast..

mondjuk az vele a baj, hogy sokkal kevesebb motortol zsufolt lesz a palya, mint egy nagyobb ringen....
kössz a segitséget, ebben az évben kezdtem pályás pályafutásomat amikor is kijutottam a hungaroringre egy tesztnap alkalmával,(itt nem volt gond a tapadással ) azóta vérszemet kaptam és az ilyen lehetőségeketet keresem, jövőhétvégén megyek euroringre, remélem ott nincs közel a temető, nem szivesen gurulnék át persze ez rossz vicc volt
éljenek sokáig a mototorosok!
bocs,hogy beleszóltam de úgy látom a motorod inkább az én kategóriám!
szóval jóval kisebb,mint az euró ring,kb fele,de jobban tapad,ha mégis elvéted
a kanyart akkor gáz van,mert rögtön a mezőn vagy! de ne keseredj közel a temető!
szóval 1-szőr csak óvatosba!
kösz a választ! ahogy észrevettem nem egyszer lehettél ott,,,,
nekem fazer 600asom van mennyire lehet egy ilyen motorral ott jot motorozni?
az euroringtől kisebb vagy nagyobb pálya?tapasztalatod szerint melyik a jobb pálya?
nah egy utolso kérdés holnapi pálya motorozásrol te nem tudsz véletlen valamit?
...ha pedig a sima 5-ösön mégy;alsónémedi omw kút-i körforgónál balra,ócsa felé
aztán ócsán át inárcs felé(dabas),aztán inárcsnál jobbra egyenes,aztán megint jobbra dabasnak és ha elérted a mol kutat(jobról),akkor már túlmentél,kicsit visza le jobbra,aztán egyenes,1db útfelbontás,
aztán egyenes a templomkertig,balra 500m,a temető(itt a mentőt helyetesiti ),
aztán át az m5 felett,és jobbra meglátod!
ezt jól elmondtam. mehetsz amatőrként,sőt ez pont neked lett kitalálva!
egyébként rövid 1km-es főként szupermotóknak készült pálya!
ez azért is jó nekik,mert ha kisódródnak ott a mező és kiélhetik a 2.szenvedélyüket az off-road-ozást!
szóval,csak óvatosan 1-nek,mert nincs bukótér,csak kinyír-kanyar és csak balosok(max.2jobbos)
egy próbát megér!
60 km óbudáról.
hello

a hátsó sárvédő nekem gyárilag igy jön ki, de nagyon praktikus dolog, esőben meg jol is néz ki
a hasidomot a előző gazdája szerválta rá, a helyedben először bontokba probálkoznék mindkettővel, de hasidom gyártásra vannak is ilyen emberkék akik ezzel foglalkoznak ,csak kérdéses menyniért,,,

nem tud valaki a holnapi kakucs motorozásrol? ingyenes lesz vagy fizetni kell?
kb hány km er pesttől?
Kakucson...Pest felől mész,gyálig pályán, majd mész egyenes,inárcs-kakucs,kakucson a templom előtt balra,át a felüljárón és ott is vagy
üdv péter!
nagyon tetszik a hasidomod az fz6-on,ez gyári vagy utángyártott?
nem tudnál nekem is a hornetre? meg hátsó sárvédőt?
hello

holnap ingyenes lesz a tesztnap? helyileg hol találhato a kakucs ring? a honlapjuk nem müködik ahol megtudnám nézni,,, és hánytol kezdődik? amatörök is mehetnek?
üdv.
köszi Busa, közben elértem telefono öket, és azt mondták, hogy rendezvény van, színészek motoros napja. ezt most vagy nagyon félreértette a fickó (inj-actor kupa, actor = színész), vagy én nem értem :)

lényeg, hogy holnap lesz nyílt nap, úgyhogy már csak jó idö kell, és megyünk. ha valakinek van kedve jönni innen, az jelezzen, este még benézek.

"vigyázzatok a paparazzikkal"
Pascalplast.sk
Telefon: Pásztor Robi: 00421-905 656 435
Sziasztok! 2005-ös R6-ra kellene nekem komplett pályaidom! Ha valakinek van valami ötlete szóljon! köszi
kakucson ez van ma:
nem tudja véletlenül valaki, hogy van-e ma Kakucson pályanap? próbáltam hívni öket, de nem vették fel. potyára nem mennék le.

köszi
a forum éber őre.mi lenne velünk nélküled
Erre van ám egy külön topik!

Muszáj mindent tele szemetelned ezzel?
Nézzétek meg! akit érdekel egy eladó gatyesz!

http://motorcucc.extra.hu
üdv mindenki

...akkor ha jól értelmezem, a motorok gyárilag " gyengébb " de lineáris rugókkal vannak szerelve ..
oké! olyan este 10körül lesznek kb , akörül érek haza