Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Tapadós gumit (akár slicket is, ha lehet mintásat vagy utólag vágva) keresek 160/60-17-es méretben. 165/60 még okés.. Ha valakinek van ilyen, írjon egy emailt, mert érdekelne a dolog!
wins03@gmail.com

Üdv, Peti
ingyenes...
Valaki irja meg legyen olyan szives, hogy mennyibe kerül (van-e egyáltalán) a nevezés a Yamaha R kupára vagy a Kawa kupára. Suzukim van, csak kiváncsiságból kérdezem.
www.foto4u.hu -- itt találsz!
Nincs valakinek képei a DT 600-ról?
nnaa.. feltöltöttem a ZX kupás képeket..
ZX Kupa, vasárnap
aztán csak 5ösöket akarok látni..


LX
adok helyette egy sony-t meg 5 garnitúra vászonslicket ha érdekel, meg egy fehér villámot

jóvan engem ne rakjatok fel, inkább küldjétek át a képeket
én meg attól féltem nehogy leessen a motorodról valami műanyag azt lekaszaboljon mindenkit
Nem mertem közelebb állni,féltem hogy a dávid elcsuszik,bepörög a motorja mint az enyém és lecsapja a fejem
az az én nikonom volt:D majd este mennek fel a képek! van rólad is ah szégyellősen takarod a fejedet de oyan is ahol büszkén gugolsz:)

kéne egy nagyobb obi, nagyon távoliak:(


dobhatnál fel pár képet ide amit a nikonnal csináltál
Nem tudom mire gondolhatsz
majd rakhatsz ide is csak a nagyon hardcore-okat ne:D
nem a 3-t hanem a másodikat:) köv. pályanapon csak ezeket fogom gyakorolni:)
kielemeztem geri ha a 3. kanyart jól megtanulom és utána a célegyenes ráfordító előtti kanyart is rohadtul (most kb ugy veszem mint aki egyik utcából bekanyarodik a másikba:D) és tiszta a ráfordító is akkor legközelebb megvan a te első versenyidőd:)
Szia Balusk8!

Sajna elég szerencsétlenül jártam az idommal! A motoron nem is tudtam hogy mi az, csak azt hallottam, hogy rohadtul karistol valami! Mondhatni szerencsé is volt! Mindenesetre beszéltem a készítőjével, és visszaveszi az éppen maradt részeket! Azt hozzá kell tennem, hogy a rögzítés amennyire az idom engedte rendben volt, az anyag engedte el magát és csavarostul leszakadt!
Így jártam, azért a képeket kiváncsian várom!
na és gondolj bele, hogy mások még akkor is húzzák neki, amikor én már fékezek...

LX
Küld nekem Balu! :)
Geri, ha hazaértem küldök neked pár képet rólad
nem merem berakni ide a fórumba őket
a derékszögű kanyar előtt mikor a többiek már fékeztek te még húztad neki
no de ez azért nagyon tulzás! de tényleg.. bár azt a képet most nagyon szivesen megnézném... a féktávosat

LX
csak egy picit lifegtek az idomok itt ott
ma munka van , be kell pótolnom a péntek/szombatot, meg a holnapi napot
nekemis karcos lett kicsit az idomom itt ott,meg még pár apró sérülésecske
Ma jössz ki a GSX-R kupára?
este rakok fel képeket nektek
LX volt az ultrabrutál féktáv király, Dadis ment mint az állat, Geri az őrült kamikaze kawasakis, Gyurkesz meg még az egyenesben is az oldalidomot karcolta