Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

8 évvel ezelőtt nem nagyon volt választék
Örültem, hogy ZXR400-ba tudtam valamit venni raktárról!
Ferodo fékbetét

Én párat elkoptattam XR-ből. Először is azért nem olyan rosz és fog is rendessen de van egy titka mégpedig amikor berakod fel kell utána tüzesíteni (megvasalni)és hagyni kihülni majd utána fog rendessen hogy átesel a plexin. De én is leszoktam róla mivel szorul az első kerék tőle mert ferdén megáll a betét a helyén és a vas is vékonyabb és ha már a végét járja a nagy melegtől deformálódik. Közel az ára a gyári betéthez és nem sokkal jobb a fékhatása és a gyári betéttel nem szorul a kerék. Ja és jobban eszi a tárcsát ! Javaslom azt hogy tegyél bele gyári betétet .

tati#21
Minimum ST jelzésü fékbetétet szereld be a mocidba ha Ferodot akarsz.
P jelzésű fékbetét nem versenypályára való.
Kár volt kipróbálni.
Szia!

Nekem van légbeömlőm CBR 600RR-hez.
Hívj.
30/9639033
Dúzs Peti szerintem nem gyárt ilyet.
Bár én utcán használnám legtöbbet..
szomorúan hallom
Én már használtam pályán, de nagyon rossz volt
Alig volt fékhatás és üveges jellege volt a betétnek.
jah csak sajnos nincs más ötletem pillanatnyilag,ugyanis a rutinpálya a közlekfelügyeleté,ott nem vszínű h engednének,a szif parkoloja forgalmas stb.akkor gondolkozom tovább
(talán veled beszéltem is már erről...vagy legalábbis vkivel,aki szlovák pályárol jött,és ott kötött ki)
Én mentem ott. Egyszer voltunk fent motorozni rajt Mitogerivel... Vannak szép emlékek. NEm a legjobb minőség az aszfalt :D
vki ment már a győr-gyárvárosban levő "gyakorlo" pályán?mert ugyebár most egy vassorompoval elvileg le van zárva,bár nem tudom a miértjét...ki kéne probálnom az uj gumit(bár talán egy nyugis parkolo is elég lenne ehhez...)
Használ valaki Ferodo Platinumot? Vélemény?
koszi szepen
Szia,
Dúzs Péter telefonszáma: 20-942-7240
Üdv!
fred
sziasztok ki tud cbr 600rr hez legbeomlo ram airt 2005 ashoz palya idomba! vagy ha valakinek megvan DUSH PETINEK a szama adja mar meg legyszi
Ezeknek elment az eszük... Engem garantáltan nem látnak többet.
Ez az ukrán liba teljesen bolond. Ahelyett hogy olcsóbbá tenné a pályát mivel a minősége egyrebb szarabb ,drágít. Ki fog igy euroringre menni? mert én tuti nem!
célegyenes vége már annyira hullámos hogy motocross pályának is jó lenne.
Ja, és euroring árak...
nem tudom néztétek-e már, de elszomorító:
Jármű Egész nap Délelőtt Délután 1/2 nap 1 óra
Motor 15.000 Ft 9.000 Ft 11.000 Ft - 6.000 Ft
Áraink az ÁFÁ-t nem tartalmazzák.!
Van normál változata is, "műszerfal" nélkül. Az ára mindenestül 49.900 Ft, mutat mindent, amire csak szükséged lehet (184 körös memória, legjobb idő kijelzés, előző körhöz viszonyítás, stb.)!
Ha bővebben érdekel, a Motorkiállításon meg tudjuk mutatni a standunkon... lehet hogy még némi akció is lesz...
HI!

Nekem kellene egy árajánlat ide e: spracing@vipmail.hu

köszi. üdv.
http://palyamotorozas.hu/ ezek a Phönix napok
60-80 euro a napijegy, vagy bejelentkezhetsz egy csomó német vagy osztrák klubhoz, mindenhol szivesen látnak. Ott az ár 100-110 euro/nap Mi megyünk a Jurásokkal Brnóba 2 nap
300 euro Akit érdekel szóljon még nem fixáltuk le a létszámot.
Hello!
A pannónia ringen mikor vannak pálya napok? és mmennyibe kerülnek?
köszi!
Hali!
Ez a mérőmószer engem is érdekelne
Úgy lessz! Jövőhéten kéne majd abból a szélvédőragasztóból, mert összeállt háárdveer.