Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szomoru vagyok...
Lesz meg iden vmi, vagy lehet eltenni a vasat?
Te tudod.
Hát ezt szomorúan hallom.
Sztem a lassúba azért nehéz stabíl 2.10-eket menni, mert rengeteg nálunk lassabb motoros van, akiktől nagyon nehéz tiszta íveken fordulni, és a féktáv- vmint a kigyorsítás szakaszokon elvesztegetett időről még nem is beszéltem! Zema-nak lehet, hogy igaza van abban, hogy ha a gyors csoportban mennénk, akkor könnyebb lenne tiszta köröket mennünk, mert nem nekünk kellene állandóan másokat gerülgetni, hanem minket kerülgetnének folyton...
SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY!

Hosszas gondolkodás és meteorológusokkal történt egyeztetés után, sajnálattal le kellett mondanunk a mostani, csütörtöki MERSZ pályaestet. Minden előrejelzés erős lehülést (10-12 fok maximum), kiszámíthatatlan csapadékos, nedves időt és hatalmas, olykor viharos szelet jósol.
Az idén, a korai sötétedések miatt, már több pályaest nem várható, de természetesen pályaestek lesznek jövőre is.
www.mersz.hu
Szerintem a lassú csoport a zsír. Amíg nem megyek stabilan 2:10-et addig ott maradok.
Zema a DVD engem is érdekelne! Én is mék csütörtökön, ha jó idő lesz!
Sziasztok!

Ha minden igaz, végre napokon belül képes lesz elindulni a műhelyünk, ahol szinte bármit megcsinálunk carbonból, kevlárból vagy üvegszálból.
Ha bárki bármit szeretne kérdezni érdeklődni árak, határidőket illetően, keressen meg!

Üdv!
én is kint leszek csütörtökön. elvileg.
de akkor előtte itt még egyeztessünk.
Kint meg megismersz a sárga R1-ről.
Ezt nagyon megköszönném neked! Most csütörtökön megyek ki olyan 17.00 óra fele.
A PDF et meg fel kellene tenni valami ftp re vagy más gyosran elérhatő helyre!
átírom neked.
ha bp-i vagy, akkor vmelyik nyílt napon össze tudunk futni és odaadom.
akkor majd dobj egy linket.
mi megszereztük a európai értékesítési igazgató nevét, kontaktját, kimentünk, bekopogtunk - megmondtuk, hogy a f***unk tele van a magyarországi szállítási határidőkkel és a hozzáállással és egy k7 1000-re, meg egy k7 750-re szeretnénk ezt és ezt a rendszert megvenni - MOST.
Ember mondta, hogy rendben, kikalkulálja az árat és másnap jöjjünk vissza. Csak a szállítás, a szállítás biztosítása, a vámköltség, meg valami illeték hiánya kb. 25%-30%-al tette olcsóbbá + a faszi azt mondta, hogy nagyker+10%-on adja oda. kiszámoltuk és kb a magyarországi ár 60%-ért hoztuk el őket. 2,500 - 3,000 EUR körüli rendszereknél a 40%-os kedvezményért megérte kimenni és kint aludni két napot.
Zema: Tudnál nekem segíteni, honnan lehet ezt a DVD t beszerezni?
Ha már motorzni nem tudok legalább legyek olvasott vagy mi a fene :)
Nemtom, 17 mega.
thx.
vagy dob át:
nzemanko kukac yahoo pont com
Zema a Twist Of The Wrist PDF-ben van meg, majd feltolom valahova es belinkelem.
Közvetlen a gyártól lehet vásásrolni, vagy valami nagykertől? Van valami elérhetőségük?
Bocs a sok kérdésért , de épp vennék egyet és nem mindegy hogy 180 e vagy 360 e
Én már megkapom a gyártól a k9 800-zat mert azzal már a bénák is tudnak 2 perc alá menni a hringen.
Nofene mi lesz tatu az uj vas? k8-600? :)
Gyilkos !
meg azért lett ilyen ferde a kép mert fék híjján pont elesés közben nyomtam a fényképező gombját
lehet a gyík szaladt ki elém
De csak azért sikerült vacakul a kép mert bringáról csináltad menet közben hátrafelé és egy kifli volt a másik kezedben !
fúú ki csinálta ezt a jó a képet?
ma délután mennek fel a vasárnapi képek is!
Eladó a pályamotorom ha valakit érdekel .Sok alkatrészt adok hozzá + 1 idomgarnitura ,köridőmérő,fokozatvisszajelző,Mikron rendszer belőve,öhlins elől hátul. 70/9405881