Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amikor axontad sok(k) hatás(a) alatt állsz, nem gondoltam hogy ez ennyire durva volt... Tényleg rossz volt nézni!
Annyira nem lehet tudni kinek (előtted lévő) mikor mi jár a fejébe !
Jobbulást mind2ejüknek! Gondolom éreztél vmi veszély félét, mert ha simán 20 méterrel beljebb engeded ?!(hagyjuk is)... Azért az is komoly, ahogy "lefékezted" a helyzetet, én lehet belemarkoltam volna az első fékbe, onnan meg ki tudja mi rosszak történnek...
Sziasztok,
hétfőn mind az 5 etapban mentem a K1es csoportban és sajnos volt legalább három baleset a délután folyamán. Ebből az egyik a Mansellben pont előttem történt, úgyhogy rögzítette a kamerám. Ahogy hallom mindkettőjüket a Honvéd kórházba vitték, de hogy pontosan mi lett velük azt nem tudom. Remélem mindenki megúszta kisebb sérülésekkel! Sokan voltunk a pályán és boxoknál is, de azért elfértünk és jót tudtam motorozni. És akkor a video:

Hungaroring 2015.06.29 - K1 15:25 baleset
Sziasztok,
holnap Hungaroringen szívesen betársulnék box bérlésbe.
Esetleg beférek még valakihez? 11 körül mennék ki és a lassúba megyek majd 5x.

Köszi,
Balázs
Egy ismerősöm árul a 20-hat18kettő588-on eléred.
0620 9383982
Üdv!
MOTORSZÁLLÍTÓ utánfutót keresek 2 motor szállítására alkalmasat! Ha valakinek lenne eladó kérem írjon!
Csörögj rám reggel 8 körül, legkésőbb fél 9-3/4 9-ig.
30/4748973
Szia!
Érdekelne a jegy. Aktuális még?
atis@streetbike.hu
Motul 5.1 a legtöbb esetben bőven elég.

Ha melegitetted már el a féket akkor Motul Rbf660, az tovabb bírja mint a sima fékfolyadékok.
adsz egy mail címet?
GPS adatrögzítő, köridőmérő. Pályázáshoz, gyorsulási versenyekhez, rallye versenyekhez, de akár kerékpározáshoz, túrázáshoz is. 1Hz vagy 5Hz üzemmódok. (másodpercenként 1 vagy 5 adat mentése)
Teljesen újszerű karcmentes. Cserélhető, tölthető akksi. Gyári dobozban. Minden tartozéka bontatlanul mellékelve.
Köridők összehasonlítása, G-erő mérése, pályák szektorokra bontása, onboard videókra mozgó pályarajz, grafikus kilométeróra szerkesztés, stb.....

Működése: https://www.youtube.com/watch?...

Ára: 32.000.- ingyen posta
Így jelzik, hogy kimennek a boxba.
Intés a kamerának
Sziasztok! pár motorosnál megfigyeltem Hringen, hogy kanyarban felemeli a külső lábát. ez a mozdulat mi célt szolgál? nem bírok rájönni. köszi!
Sziasztok megéret a fékolaj csere milyet ajánlotok?
Július 1-én Pannóniaringre Fiala Motorsport pályanapra lenne két jegyem (vagy egy) eladó. Nekünk kb 58euróba került (utalási költséggel), ennél olcsóbban átvehető. Akit érdekel keressen.
Továbbra is eladó Conti RaceAttack Soft 190/55 méretben. Pár kört ment Kakucson 95% állapotban van. Méret probléma miatt eladó.
Használ valki angol Race-Tech gumimelegitőt?

195/65 vagy 200/60 hátsóra felmegy?
A gyártó 190/55-ig irja csak...

Vagy esetleg a Racefoxx német márka ismerős valkinek?

Sajnos nem telik Capitra...
lemaradt
alsó,felső, farokidom, sárvédő, ramair, plexi, tank borítás, szivacsok.
Suzuki GSX-R 1000 k5-6 komplett idom olcsón eladó gyári plexivel ramair csővel!
Allapota? Fényezese? Mi van hozzá konkrétan?