Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A megfelelő keveréket (!), a megfelelő igénybevétel mellett (!) üzem-meleg állapot környékén lehet tartani 15 fokban is.

Pl. Med/hard vagy Hard első gumival tuti a bukás 15 fokos aszfalton. De, a konkrét gumid ismeretében pontosabb választ adok.
Tesó!

Az alábbiak szerint talán 60 fok körül lehet tartani, de ahhoz az kell hogy süssön a nap és minimum 20 fok legyen az aszfalt ez alatt nem fog menni.
Szóval:
- Gumimelegítő
- Első kör 47
- Második 46
- Harmadik 45
- Negyedik 44 és ezt tartani, ha becsúszik egy 43-as azt észre fogod venniii... perec...
Lehet tartani ha húzod neki. Terhelés nélkül nincs hőfejlődés.
Én is nagyon mennék (volna) Kakucsra Péntek/Szombat/Vasárnap...
Pénteken nemtudom mennyire kibérelt/lefoglalt dolog ez a SZIMSZON DÉJ, hátha lenne lehetőség bemenni közéjük...
Illetve bánom, hogy most vasárnap az akcijós €-t kihagytam, de hátha kárpótol a most szombat
Vki nagy xaki - jó lenne ha értelmes hozzászólok érkeznének -, ha felpaplanozom az abroncsokat ilyen 15-16 fokos levegő hőmérséklet mellett (tegyük föl kicsit süti a betonyt is), akkor 60 fokot abroncsot + lehet-e tartani ? Nem most xeretnék PéBÉt futni, de sose pályáztam még ilyen hideg időben, csúszkálni nem dobnék ki 1 10est...
Ja, igen a MotoDzsÍp nem mérvadó :)
Hat 15 fok az szerintem eleg. 23an nyitva van, 24en zart koru. Kakucs jobb lenne, de ott folyton autos nap van. A gokart palya meg szuk, robogonak talan eleg.

A 23 jatszik, de azert kerdeztem itt, mert a szombat talan jobb lenne es itt talan jobban ismeritek a palyakat.
Euroring,kecskeméti gokart.
A gond hogy nembiztos a nyivatartás pl euroringen.
október van és hideg.
Miert nem man szigeteki hegyi "palyat" mondod?
Elsore eleg lenne egy par km-es is.
Nürnburgring.
Hali,

kiprobalnam milyen is palyan menni, ha megtetszene talan jobban be is fektetnek. Most hetvegen ahogy nezem jo ido lesz. 1-2 ora talan kijonne. Milyen palyat tudnatok ajanlani? Kakucs es euro nem jo mert autos nap lesz . Mi johet meg szoba?
Koszi!
Utcai motorra jó lehet, hogy ne a gyári kopjon...
http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Hali Urak!

Használt valaki közületek Michelin Power supersport gumit? Eddíg Pirelli supercorsát használtam Pálya-utca vegyesen, de most van egy jó ajánlatom egy új pár Michelin-re, meg merjem-e venni, van-e olyan jó mint a Pirelli.
Tudom pályára a slick a legjobb ,de én közúton is használom a vasat, segítséget elöre is köszönöm!
Egy 2011-es Cbr-es cimborámnak több féle is van, de hát....... !
Nincs valakinek rossz, sérült, törött... sportlábtartó szettről meg az a rész, amit a váltó tengelyre kell rögzíteni? képen jobb alul
A lényeg az lenne, hogy kicsit kijjebb hozza a váltó rudazat bekötési pontját a gyárihoz képest. CBR-hez kellene, nemtom mekkora eltérések vannak a motorok között ebben (átmérő, rece szám....)
Sziasztok! Már csak a dainese eladó! 9000 postástól!
Hali,

Sofőrszolgálatban tudok segíteni ! Ha érdekel írj a "Vadakat terelő Juhász" jeligére, & nekem címezd
Szevasztok!

Van tudomásotok arról, hogy Budapesten kölcsönözhető -e bárhol, vagy valakitől kölcsönkérhető (természetesen nem ingyen) olyan futó, amire felfér 3 nagymotor?
Télire vinném fűtött helyre a gépeket, és nem szívesen fordulnék többet.
Találtam ugyan olyat amin 3 hely van, de max RS125ből férne rá három, nálam viszont R1, R6, TLR lenne a szállítandó.

Előre is köszi
Köszi!
Hi!

Par hete tudtam meg, hogy Agonal lehet berelni utanfutot:
http://www.agomotors.hu/websho...
Sziasztok!

Hozzátok fordulnék, a közeljövőben lehet behoznék egy motort külföldről.
Bp en nincs véletlen valakinek motorszállító utánfutója, aki kölcsönadná Persze nem ingyen várom.
Én 16.kerületben lakom.

üdv
Sziasztok!

Alpinestars 8.000 ingyen postával!
Dainese 9.000 ingyen postával!

Csúszásmentes!
Üdv Srácok! Valaki tud esetleg eladó gumimelegítőt 17"-os felnire, és 120-160 gumira? Vagy netán esetleg van valakinek eladó?
dinnyére sör? bármikor
Sörrel bazz.
Kapcsolt aru.
naná,há mivel árulom a dinnyét?
A zsigát mar megtartod mi?