Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyszer megpróbáltam a futóműiskolás írást végig csinálni, egy napom bánta és egy garnitúra gumi...
Én sem érték hozzá azért kérdezem, max letudom írni azt amit érzek... már ha ezt annak lehet nevezni...
Én nem értek hozzá, csak visszakérdeztem.
Attól azért egy kicsit feszesebb. Most úgy érzem hogy az eleje mind húzó mind nyomó csillapítása is sok , de nem akarok nagyon mellényúlni...
Akkor az kb. a gyári beállítás, nem?
Adott egy gsxr 1000 K6, esetleg tudna valaki egy alap futómű beállítást megadni? . Tapasztalataim alapján (full amatőr ) az átlagnál egy kicsit lágyabb futómű beállítás fekszik nekem.
szia..pirelli megvan még?milyen árban van?
köszi:))
Szia, en motul 300V használok
Köszönöm a vicces hozzá szólást
mindenképp motorolajat tegyél bele. ez a legfontosabb
Sziasztok! Pályázáshoz milyen olajat ajánlotok ? Yamaha R6R be
effelé hajlok köszi, a térdelés meg vonóhorog nélkül is kötelező :-)
na igen, a vonóhorog kb. annyi, vagy még drágább is lehet... de az 5 kilóba így is bőven belefér... már csak meg kell fűzni a főnököd, vagy letérdelni előtte...
Igen, lehet igazad van, utánfutó lenne is, csak cégautóval járok és kb 100-as lenne a vonóhorog rá, plusz nem biztos, hogy engedi a cég...
utánfutó a leghatékonyabb megoldás, és így máshova is könnyen eljuthatsz...
Sziasztok! Pályázáshoz motorvásárláson agyalok. Perpill. a logisztika okoz fejtörést. Nem tudjátok a P.ringen lehet e és milyen áron tárolni a mocit vagy akkor már jobb alternatíva egy műszakis közlekedésre alkalmas példány széthajszolása? Fél misis kerettel gondolkodva. Köszi.
Ok. Köszönöm...
Üdv! Eladó használt de tökéletes állapotban! R6 konzollal! 50000 Ft 06306744828
Köszönöm szépen!
Szia, mar nem

udv!
Üdv !
Aktuális még a Capit gumimelegítő hirdetésed ?
Pályázáshoz Motul Fork Oil Factory Line 10 vagy 7.5W, így első ránézésre.
Sziasztok,
2003-as Yamaha R6-ba milyen villaolajat ajánlotok?
Köszi szépen.
Üdv mindenkinek!
Az RCS 16 elkelt de az RCS 19 megvan még!