Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Óra vagy GPS szerint? És melyik motorral?
A celegyenes vegen mi szokott lenni a max. sebesseged?
Asszem volt -1,+2 de ott is hosszú volt. Főleg ha nagy slick gumival mész. Akkor rakjál -1, +4-et.
Elso gen. ZX10-rol van szo. Anno amikor meg ilyet nyuztal palyan, azon volt modositva az attetel?

A -2 elore egyebkent nem nyirja nagyon hamar ki a lancot?
Az kevés. Én is azzal megyek és túl hosszú az áttétel. -2, +2 kell legalább. Persze motorfüggő is.
Hungaroringre milyen attetelt szokas/erdemes hasznalni literes sportmotoron? -1/+2?
Köszönöm a segítséget, effelé hajlok. Egy szerelő meg tudja mondani vajon mennyire van kihajtva a lelke vagy ennyi pénzért örüljek ha megy?
Köszönöm a segítséged!
szia, írtam neked egy mailt.
400 körül már van pár pályamoci, leszervizeled és mehet, szerintem többe lenne osszevásárolgatni ami kell hozzá .
Sziasztok! Valaki tudna abban segíeni h ilyen tengelygombát honnan tudnék szerezni, vagy valahol ahol legyártják... Előre is köszönöm!
Sziasztok!
Véleményetekre, tapasztalotokra lennék kíváncsi. P.ringen szoktam motorozgatni élménytempóban (2'30" :-) ) viszont nem szeretném összetörni csodaszép gyári GSX-R-em, így azt gondoltam jövőre beruházok egy "pályagépre". Max 300-400 körül szánnék rá, mit javasoltok? Behozott papírok nélküli motort, eleve pályamocit, vagy egy régebbi karbantartott rendszámos jószágot? Előre is köszönöm a véleményeket!
Sziasztok!

Eladó abroncsaim:
Első képen: 120/70, Diablo Supercorsa, SC1: 5000 Ft.
Második képen: 190/55, Diablo Superbike, SC2: 5000 Ft.
Harmadik képen, 120/70, Diablo Supercorsa, SC2: 5000 Ft.
Negyedik képen a szóban forgó gumik.
Ötödik képen: Ha mindet elviszed, ajándékba adok egy Metzeler Racetec K2-t, és az elöl látható gumit.

Szállításban hétköznap tudok segíteni Budapest - Keleti M0 - Ecser térségében, általában késő délelőtti, kora délutáni órákban, telefonos egyeztetés alapján.
Jövőre belecsapnál a pálya lecsóba, de félted a gyári idomokat?
Dr House a példaképed?
Repsol u.gy. idomgarnitúra tokkal-vonóval, és ráadásul street-legal.
http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Sziasztok.
Valakinek van / használ ilyesmi motortartó sínt?
Kellene pár méreté
Köszönöm!
Vagy lesz csere vagy nem, de ez biztos...
Úgy legyen!
Egyenlőre még csak nézelődöm, de előfordulhat hogy jövőre ccm3 váltás lesz... 04-05 zx csak hogy jól érezd magad , vagy 05-06 gikszer...
esetleg bömös hp4...
Ezres kéne mi?
Köszönöm a válaszod! Úgy néz ki már tárgytalan a dolog, mert elkelt...
Ez valaha Szikora Bandinál futott....
http://www.batszimotor.hu/
Üdv mindenkinek!

Ismeri valaki az alábbi motort, infó kellene róla.
Szombatra tervez valaki euroringet? Akciós nap .
Az 1Hz-es állás.
Köszönöm
Ilyenkor melyik változik meg 5 HZ-re?
Az 1Hz-es állás,vagy a 10Hz-es?Csak hogy melyikre kapcsoljam.....
átírni meg nem bonyolult, csatlakoztatod a géphez a gps-t, megnyitod a progit és a setup fül alatt az update rate-et átállítod 1Hz-ről 5Hz-re és kész is.