Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet még nem későn szólok...

Corsaro-s Laci meg tudja csinálni ha nem akarsz másik hidat venni.

Szörnyű.
Nyugodjék békében.
Sziasztok.
Ismeri valaki ezt a motort?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-6r_ninja
-7180988

Elöre is köszi
gsxr 600 K6 érdekel, akkor írd meg a telefonszámod az e-mail címemre
Ez nagyon elszomoritó dolog.Valóban sokkoló.Részvétem a családjának.
Rosivall Ágoston
Élt: eszméletlen bohém életet. De kurva gyors volt
Nagyon fájó szívvel búcsúzunk egy bajnoktól aki mindig tudott vigyorogni és mindig volt egy jó beköpése. Ő nemcsak a szezonban motorozott, egész évben ebből probált megélni, mert nagy tanár is volt, szerte Europában sok ridert tudott jó irányba terelni.
Borzasztó korán ment el, hisz messze nem ért még a győzelmei végére, az idei Magyar stock1000 Bajnoki cime olyan friss hogy még át sem vehette.
Endurance VB, Alpok Adria Cup, Russian-Cup, IDM, sok helyen letette névjegyét.

Sajnos az utolsó csatában elesett, ég veled
Ágo. Az egész motoros társadalom kíván neked sok győztes égi harcot.
Részvétem a családnak és barátaidnak
Alapesetben motorozni mentem ki, de a motor másként gondolta így jobb híján fényképeztem inkább... Bocsi.
Jók lettek, köszi!
Köszi szépen, a jelek szerint lemaradtam az objektívedről, de majd legközelebb!
Rendben, köszönöm.
Sajnos nincs. Leginkább azt a csoportot szoktam fotózni ahol a barátaim is mennek. Egy másfél óra kb. 500-600, ezeket váligatni és mind meg photoshopolni sok idő... De igény esetén meg tudjuk beszélni hogy kimenjek...
Szia!
K2-es csoportról is lenne képed, valamelyik délelőtti menetről?
Szia, lesz mostanaban idod ezzel foglalkozni?
Hja az marad, de nem akarom tuningolni a leendő gépet ill sajnos a 636 nem jó mert kiesik a 600-as kategóriából.
Pl.
http://www.kepesmotor.hu/kawas...

És még marad tuningra is
PÁLYAMOTORT KERESEK!
2004 utáni gépet, 600-ast vagy 1000-est, 1milla alatt, de inkább 900ezer alatt. Ha valaki tud valami jó vételt ne tartsa magában!
Előnyben R6, ZX-6R, ZX-10R, GSXR 1000, de minden infó jöhet! Papíros motor is lehet, ha az ára jó. higany4819 kukac gmail pont com email-re akár képpel is jöhetnek ajánlatok.
Köszi!
Eladnám: GPT gumimelegítő első-hátsó, GPT köridőmérő adó-vevő, motoremelő, első, hátsó, használt kiváló állapot 80ezer. 70 3842336
Magasság stimmel. A motor 2003-as volt(az is stimmel).
Az még kényelmes haccázas volt.
Hát igen, van benne, de ennyit (nekem) nem ér meg az sem.
Vasárnapi nap rövid, az pláne nem éri meg, csak a szombati nap van, amin van verseny és még motorozni is lehetne többet, kb 6x fel tudna menni ott az ember (ebből kettő az 30perces) a pályára versennyel együtt. Ilyen 100-110euróér még talán el is mennék, de 145 már bőven fájdalomhatár fölött van nekem sajnos.
Jó volna pedig, mert van benne verseny...de én még az 5 -ét is kihagyom...:(
Akkro erről beszélt tegnap az illető, akivel beszéltem.
Kár, hogy ilyen qrva drága. Egy napra cirka 43ezer a részvételi díj.
Te is hasonló magassággal vagy megáldva?
Volt vagy van esetleg ilyen motorod?

Köszi :)
Jó lesz.
Elvileg már lehet regisztrálni a honlapon.