Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Tudom milyen szorítóra gondolsz, pl. amit fekvenyomáshoz, edzéshez is lehet használni. Sajnos azzal annyira betudod betonozni a csuklód, hogy bár nem fáj benne, gázt se nagyon tudsz húzni. Kupplungolni még csak tudsz, de a gáz... Próbáltam.
A tapasztalat azt mutatja hogy nem :/
A kesztyűn lévő csukló szorító nem elég?

Ha valakinek kellene esetleg ez a kesztyű akkor jelezze holnap délig és a H.ringen át tudom adni 16 óra és 16 30 között, aztán motorozok a kezdőben a 90 percesen.

Alpinestars GP pro 2013-as Típus, piros-fehér XL.

link
Használ valamelyikötök csuklószorítót motorozáshoz? A jobb csuklóm néha kattog kicsit, meg nem szereti ha terhelem. Simán megvagyok nélküle pályán azért kicsit érzem utána, meg jobb félni mint megijedni...
A kérdés lényege az volna hogy tud-e valaki ajánlani olyan csuklószorítót ami használ is valamit de azért a gázt tudom húzni benne
mondom szarozol....
novinono,

Hát Te nem szarotol.... szerintem ma délelött kaptad csak meg... :)))

Egy trükk:
Ha nem kötötted be a szürke (?! ha jól emlékszem) vezetéket a kuplunghoz, akkor amikor üresbe akarod rakni a motort, huzzá lá egy kicsike gázt és nem fog leállni...
Köszömöm a gyors és korrekt hozáállást !
Ma beépítésre került és tökéletessen müködik !

N
Köszi,már megtörtént!
Olvad át ezt!

link
Ettől nem tartanod kell hanem felkészülni rá
Pedig ez lesz.
Egy dologtól tartok csak:mi lesz ha annyira bejön a dolog hogy aztán ingem-gatyám,családi nyaralást,mindent erre költök?
Köszi mindenkinek a tanácsokat,igyekszem jót menni,de legfőképp jól érezni magamat!Nem,a motor nem eladó,mint említettem nem is az enyém,de ott lesz a gazdája is(egy panigale nyergében),meg lehet tőle kérdezni.Lehet hogy bevállalós dolog ez így elsőre,de azért nem áll távol tólem a sportos hajtás,persze a pálya biztos teljesen más...segítséget a helyszínen is elfogadok,tuti megismertek majd,én leszek legügyetlenebb pályázó valszeg a legkomolyabb gépen
Megyek ha minden úgy akarja. A motor biztosan készen lesz, remélem az idő is jólesz.
Sziasztok. hátsó lánckereket kinél tudok venni. 520-as lánchoz kellene. (konkrét tipus : 04-05-ös zx 10, 44 fogas)
Köszi.
19-20
Jössz Ag.1-20 a Pancsira?
Nem nem nem köcsögön
Na te is Degecen laksz!
Várd meg a hétvégét
Nem eladó a motor véletlen?
40 fokot mondanak csütörtökre....
Azért ez így tökös...
Szerintem, te menj az enyémmel, a Tiédet majd én meghajtom:)))
Viccet félre téve kint a ringen segítünk neked!
A lényeg, hogy ne a féktávokkal meg a kigyorsítással törődj. 3-nál visszább ne is rakd a váltót. Sőt azt is megcsinálhatod, hogy mész pár kört 6-ban elsőre. Egy S1000RR 200 pacija csak stresszeli az embert.