Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

04-04 Kawasaki zx10
Milyen motorra gondolod?
Valaki!
ki tudna segíteni abban hogy a 06-07 es modellhez gyártott Hyperpro hátsó rugostagot be tudom e tenni bármiféle átalakitás nélkül a 2005 ös modellbe?gyakorlati tapasztalat érdekelne.
atis.
elméletileg jövő héten és 600-as . de 25KW-OS ÉS AUTÓMATAVÁLTÓS
Szia Attis szerintem 50-s mert a 125-s sok neki
Joe!

Látod a robogózás mekkorát dobott...
Na nem a tudásomon, hanem az önbizalmamon!
Mikorra lesz meg a Honda?
Jól láttam, hogy 125-ös?
Andris!

Az igazság az, hogy még nem nagyon néztem körül az időpontoknál. Annyira szar volt eddig az idő, hogy mindig elodáztam a dolgot. Ha tudok valami jó lehetőséget megírom.
Üdv: Atis
Van önbizalom nem vitás ennyit dobott rajtad a robogózás
nagyon jó kis oldal, sok lehetőséggel, tetszik. Én egyedül attól fosok ilyen előre fizetős rendezvényeknél, hogy esni fog az eső, akkor meg bukta a lóvé.:( És sajna nem lehet előre tudni, hogy most napos idő lesz vagy esős, aztán lehet előtte aggódni. De jó áraik vannak. 28-án 60euró nagyon baráti, még verseny is lesz.
Stardesign messze a legprofibb rendezés a pringen. Jó versenyekkel.
http://www.stardesignracing.co...

Május 27-28, előre fizetve annyi. Én tuti megyek:)
Lesz május elején is de akkor 80. Amúgy 4 éve voltam velük szervezett napon és nagyon korrektek. Összecsuktam a motort 4 kör után és majdnem a teljes árat visszadták.
mikor lesz ez a 60eurós lehetőség? erről hol van infó?
Nembaj, akkor majd max a pályán összefutunk, Pringre megyek csak én is. Melyik pályanapokra érdemes most menni? Én jó 3 éve nem voltam, akkor mindig berger napokra mentem, de azok már nincsenek. Májusban lesz egy olyan ahol 60€ az egész nap, igaz verseny az nincs. A többit nem tudom hogy mennyiért szoktak menni.
Andris!
Sajnos nem lakunk közel. Én Somogyban lakom. Veszprémtől kb 110 km.
Üdv: Atis
Joe, Ákos!
Mindenképpen jelzem, ha tudok menni. Nagyon jó hangulatban teltek a pályanapok. Remélem idén többször is sikerül megismételni! Ha még a Tomi és a Zoliék is jönnek akkor az sem fog zavarni, ha nem megyek körbe 1:56 alatt a Pancsiringen:-))))))))))))))
Még annyit hogy én veszprém.
Szia!

Én is idén kezdem újra a pályázást. Hova valósi vagy, mert ha esetleg közel vagyunk, mehetnénk egy futón, spórolás végett:) Persze csak ha benne vagy, nem akarok tolakodni.
Akkor ide a mellékutcába is jelezd előtte, hogy mikor.
Na végre te is ott leszel hiányoztál/dekomolyan/ de ugye nem a burghannal jössz.
Szia!
Idén mindenképpen megyek újra pályázni, de a Burgman is remélem megy néhány ezer kilométert.
Szevasz atis. szerintem is jó volt a kis gixxer de olyan már volt. az idén lesz motorozás vagy csak robógozol,
EZ LETT MÁR BIZTOS. .
Bigjoe!

Keresgélsz mindenfajta moci között, aztán úgyis rájössz, hogy az "öreg" GSX-R-nél nem találsz jobbat.
Atis
Hiába a honda annyi tele kinai tajvani alkatzrészekkel! Kawában kipörgésgátló 2 gyujtástérkép profibb futómű stb
Menjél ki németbe és hozzál egyet magadnak. Úgy megállna még 3millába is.