Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Eladó a motorom ha valakit érdekel:

http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Jó kis oldal. A mostanival ezekszerint 262-t tud csak a motor:))) Nem baj, az bármelyik kanyarban elég.
Én is így emlékeztem. Köszi
17/47 530, 120 szem
Sziasztok,

tudja valaki mi a gyári áttétel 2009 utáni R1eken?
Ismerem!

Évente kb:3-4x használta.
H.ring és P.ringen.
Foglalkozik a motorjával.
Nekem van egy elado k3 R1m ha erdekel....
Én igen az egyik ismerősömé! Tudtom szerint nem sokat használta!
Van hozzá új üvegszálas fejkonzolom. 12000forint.
Persze. 06306166088
sziasztok!
Tudna vki segíteni, hol lehet használt pályamotor után nézelődni az interneten? köszönöm
Szia.

Gumi ügyben esetleg tudnál segíteni?
Üdv mindenkinek!
El adnám 2002 gsx r 750 pályagépem.
Ha érdekel: 20/ 593 78 05
350.000ft
1175euro
köszi mindenképp utána járok ennek a külföldi rendelésnek...csak gondoltam megkérdezem hátha valaki csinált már magának..
ha tudsz külföldről rendelni magadnak, akkor 13ezerér már kapni zsír újat. ez azért nem olyan nagy összeg sztem.
lehet kompozitból, vékonyvalú 1/8 -os csőből vagy bármiből, csak kell egy minta ami alapján megcsinálod... csak egy kis kézügyesség kell csak hozzá...
sziasztok! aki Pályamotorozik!tudnátok nekem segíteni h miből és milyen módon lehet fejidomtartó konzolt készíteni? valami megvalósítható ötletet szivesen fogadnék mert jelenleg nincs 1 újra(utángyártotra)pénzem de viszont a pályaidom már megvan csak így használhatatlan (yamaha r6 2004)
Ez teljesen új.
Ismerem aki hírdeti.
Néztem de közel ennyiért van új is, és azért ahhoz van garancia. Azért kösz.
Használtan vennék gumimelegítőt, ha valaki tud, akkor azt szívesen venném. Szín nemérdekel, meg az se hogy mit tud, csak "melegíccsen"!:) Persze új is érdekel de csak használt áron:))