Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Melyik testrészedre gondolsz, csak nem a sárkányfű árus ......
predi!
Mi az oka, ha kész a K7 ennek a nagy ki ábrándulásnak, motorozásilag?
pedig szép vagyok
nem törött az csillagom,egyben van,lehet vele gurulni,és szép a hangja is.ember kell akinek van kedve motorozni mert engem annyira nem vonz mostanság.
ok 099.000
predi!
Beszámolom a törött K7-ed ha még meg van, ennek nem fog szétrobbanni a blokkja mint a K7-ednek, nyugodt lehetsz! És Öhlins verseny kormánygátló is van rajta!
Még egy nullát hozzá csapsz a végére és viheted is ;)
extrák nélkül akkor 99.000?
Egész jól néz ki.
Eladó egy 2005-ös R1 pályamotor tökéletes állapotban, 8100 km-el, okmányok nélkül, 699000 Ft-ért, sok extrával, csak az extrák értéke 600000 Ft-ba került!
Yoshimura slip-onok
katalizátor iktató összekötő cső
Power commander 3
Dynojet váltóelektronika
Öhlins kormánygátló
Fémfékcső
PP lábtartó szett
Star-line fokozatkijelző
K&N légszűrő
Gyorsgáz
MRA racing plexi
Bukógomba
Jobb első gyári lámpa be építve
A weboldalon megtett regisztracionak gondolom ezek alapjan az lenne az ertelme, hogy azoknak az embereknek fenntartjak a helyet az adott csoportban?

Mennyi idovel kell korabban a helyszinen regisztralni, illetve mikortol szoktak elkezdeni masnak odaadni az el nem jott emberek helyeit?
Biztos lesz olyan, aki nem megy el...
Ha a Hungaroring oldalan az online regisztracional mar nincsen hely egy adott idopontban levo csoportban, akkor oda bekerulni mar a helyszinen is teljesseggel lehetetlen, vagy hogy megy ez pontosan?
Máj 2. legalábbis szeretnék ott leni
Látom pringre jársz. Mész valamikor mostanába?
de olcsóbb 2 hajszárító
Ja igaz pont a meleg gumival szoktunk esni
Dobj egy mail címet, beszélhetünk róla.
Még olcsóbb egy olcsóbb gumimelegítőt venni és nem elcsúszni:) Korábban nekem sima IRC volt, az is tökéletesen felmelgítette kb 45 perc alatt 80 fokra. Egy bemelegítő kört meg kiszoktam bírni. A 2.ban szoktam elesni, de akkor már nem a gumi miatt .
ez mekkora hülyeség,hideg gumival elcsúszni nem kerül sokba,ez kéremszépen hülyeség.
pedig olcsóbb mint hideg gumival elcsúszni
Szia!

Sok jót hallottam róla, de sajnos nincs rá 60am. Azért köszi
Bizony a Capit az Capit.
Szia!

Nekem van CAPIT TNT 60000 Ft!
A legjobb a Capit.Nekem is volt előtte más fajta de szart sem és.Csak langyosít ehhez képest!A gumit melegítgeti,de ez a felnit is és nem csak 30 fokban!
Üdv! Nekem van egy, valami olasz gyártmány, sárga színű SBK felírattal, két éve a garázyban áll a polcon, műkszik jól! Használt, de nem is új áron adom:)! Mondjuk 500 al olcsóbb, mint amit itt hirdetnek az oldalon!