Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudomásom szerint a szervizúton bárhol fotózhatsz, de csak engedéllyel mehetsz ki a szervizútra. Az irodába tudsz regisztrálni fotósként kapsz egy karszalagot és ennyi.
Rendben, köszi az infót valamelyiket felhívom a héten.
Sziasztok!

Nyílt napokon a ringen szeretnénk fotózgatni. A kérdés, hogy a pálya körüli fotósállásokat bármiféle engedély nélkül el lehet foglalni? Kell ehhez valami engedély vagy bármi?
koszi az infot vszinu nyaron viszem haza a gepet es ha mar ott vagyok akkor a jo attetelt akarok hasznalni
3db gyorszár apa felére lenne szükségem. Nincs valakinek elfekvőben? Vagy hol a legolcsóbb bp környékén?
Te ebédidőben nem enni szoktál?
Nekem most 14-44 van fent, videóim közt van fent egy tavalyi pringes láthatod mennyire forog le, ott 14-45 volt fent kicsit rövid volt de azzal is ment a 2:06-07, ezzel a kicsit hosszabbal most 2:05 nekem, úgyhogy nekem ez igy jó lesz egy darabig
(van aki 15/48-al megy)
Ha elmész bármelyikhez akkor pont rád csinálják és jó lesz . mondom mindkettő jó profi
ezt mindjart gondoltam de biztos van aki mar kitapasztalta ,h melyik tokeletes tehat nem lesz hosszu vagy nem forog le qurva hamar
Én Cölöp de amelyik közelebb van neked mert mindkettő jóóóó
amit felrax
Sziasztok, erdeklodnek ,h mi a legjobb attetel a pannonia ringen R6-hoz,standard blokk
koszonom a valaszt elore is
1-2 kört szoktam neki adni. Némelyik meg tud sülni ha rögtön gyilkolod.
Egy gyors kérdés. Ha egy pályagépnél új fékbetétet rak a nyeregbe az ember, akkor érdemes valamilyen úton módon kicsit bekoptatni, vagy egyből mehet a gyilkolása?
Nekem eddig csak jo tapasztalatom van Katayungaekkal, igy batran merem ajanlani oket.
Sziasztok. Tanács kellene. Bőrruhát szeretnék átalakíttatni, mert bő.
Katayunga vagy Cölöp? Mást nem ismerek.
méééne?
Ha elviszik leteszem a "lantot",ha marad "vígig vágok" Rajtatok!
Ne érdeklődjél!
Na mi a szösz,idén csak Gyuri meg a Joci húzzák a gázt Peti?
Sziasztok!
"Igényes"pályamotor eladó.Szériatartozékok megvannak,visszaépíthető!2008-as ,de 2011-es 150 km-es stock blokk van benne.Sok extra a pályázáshoz,tartalék alkatrészek!
Ár:2,5 M.
Tel:06309957698
Szia Zotyó!
Kr 108,D211 is van pályázott vagy 10+db 190/55Hátsó,195/65H,120/70Első,125/?E.Van jobb is kopottabb is,mint képen.
Nem hirdetem,első,hátsó,párban,ahogy tetszik,5-20 e Ft/db állapotfüggő.Ha érdekel írj mailcímet,arra küldök mobilszámot,ne levelezgessünk.
Demost komojan kr 108, d211 d212 erdekelne
Jóvan a tijed lehet de néha aggyad mán kőcsönbe. Köszi