Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha valaha volt 140 lóerő akkor eléggé szét reszelték a blokkot.Szinte üzemórás...Tehát nagy az esély rá,hogy nálad majd széthullik.Ránézésre elég viseletes. Mind ezt mondom úgy,hogy sose láttam egyik pályán se a motort.
Szevasztok.
ismeri valaki ezt a motort?köszi
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx-r_600
_k6_full-full_palyamotor-6341690
Köszi,köszi, már sikerült beszereznem
Sziasztok!

Hamarosan vége a Márciusig tartó Motul akció.
Ha kell cserélned olajad, de még nem vetted meg akkor érdemes most megvenni.

Ezek a márkák vannak még: MOTUL, Valvoline, Repsol, Castrol, JT lánckerekek, HifloFiltro, K&N szűrők és ápoló szerek, DID láncok, Brembo, Ferodo, Ap Racing, NGK, PROX, VERTEX, TwinAir, KMC láncok, Pro-Grip, Renthal, Wössner, Athena, Japán kormánycsapágyok, teleszkópszimeringek stb stb

Email-ben (adatlapon) érdeklődjetek légyszi és írjátok meg, hogy erről a fórumról írtok.

Köszi Bury
Üdv!

Van valakinek elfekvőben gsxr 600 K6-K7 pályaidomhoz ülőlapja? Mert akkor vevő lennék rá, már ha jó áron adja.
Sziasztok Eladóvá vált egyrészes AXO bőroverálom. http://www.kepesmotor.hu/egyre...
Van hozzá tárcsám....
Sziasztok,

van nehany elado 0km-es uj Conti RaceAttack palyagumim, 2011-2012-esek.

klikk ide
Majd a vevő annak a versenysorozatnak megfelelően felkészíti ahol használni akarja.
Hali,,irtam e mailt...
Szia!

Zx-6r 2009
Zx-10r 2009

Ha érdekel Adatlap!
Méghogy a "bajnokság megnyerésére alkalmas..."! Rajthoz se engednének vele. Héblivéddddő?
Szia!
Vidd be a Steelhorse motorhoz! Ök értenek egy kicsit hozzá szerintem! Látom te is helybeli vagy.
Köszi! Ment a mél.
Sziasztok !
GSX-R 600 K6-7 első telók Wilbers. A rugón kívül az olaj is más lehet benne ? Szeretnék szimeringeket és olajat cseréltetni benne. Bármelyik szervizbe bevihetem, vagy esetleg ajánlanátok inkább valakit ?
kurtaj@citromail.hu
Szia Jani! Adhatnál egy e-mail címet.
D211-esre vigyázzatok! Nem mindegy, hogy hol gyártják. Csak az Angliában gyártottat szabad megvenni. Teljesen más, mint pl. a lengyel.
Akkor próbáljad ki. Nem olyan drága. de meglepődnék ha jobb vagy csak hasonló lenne mint a d211.
Ha izgalmasat akarsz akkor vegyél egy MV-t.
Viszont én tényleg vennék valóban eladó,nem reménytelen állapotú pályamotort..2009 utánit.zx6 kawa,r6,bmw s 1000 rr..Szóba jöhet.Normális emberséges értelmes áron.
211 tudom hogy jó Csak kiváncsi vagyok borzalmasan
Vegyél egyet és próbáljad ki.
Én mondjuk inkább vennék egy kicsit használt d211-et.
Biztos ami biztos alapon.