Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gumikhoz már linkeltem de no komment ! Esetleg itt valaki szakértő véleménye ? Amcsiban zúzzák de hát ..... http://www.gumik.hu/cgi-bin/rs...
Az idei év Supermoto- s piros betűs ünnepeK:

Kecskeméti Day Kecskemét(HUN) 2013.04.07.
Supermoto tréning Kakucsring(HUN) 2013.04.20.
SUMO Kakucsring(HUN) 2013.05.04.
Magyar-Szlovák Supermoto O.B. Kakucsring(HUN) 2013.05.05.
Börni Day Pannoniaring(HUN) 2013.06.01-02.
Magyar-Szlovák Supermoto O.B. Szlovákiaring(SK) 2013.06.23
SUMO Weekend Rabócsiring(HUN) 2013.07.20-21
Egri utcai motor verseny 2013.08.18
SUMO Visonta(HUN) 2013.08.31.
Magyar-Szlovák Supermoto O.B. Visonta(HUN) 2013.09.01.
Magyar-Szlovák Supermoto O.B. Pöstyén(SK) 2013.09.22
SUMO Kecskemét v. Kakucs 2013.10.06

A fenti dátumokon kívül a Supermoto szakág tervezi kétszer kétnapos szervezett edzés lebonyolítását (2nap aszfalt, 2nap terep, az első a Supermoto training lenne) Akik kiváltották az éves licencet azoknak ingyenes!

#SUMO
Sziasztok
Marcius elejere tervezek egy 3 napos Misanoi motorozast. Van meg korlatozott szamban hely, de akit KONKRETAN erdekel, gyorsan kellene reagalni.

Idopont Marcius 8-9-10
Helyszin Misano
Nagyon sok motorozasi ido, verseny az arban.
Szervezo a Rehm Race.
Ar 430 eur ha megyunk 3 fovel. (470 a honlapjukon)
En meg egyedul vagyok, es el tudok vinni plusz 2 embert motorral egyutt, igy a koltsegeket le lehet szoritani. ( renyo master ) 3 fo eseten kb 50 e lesz az utiktg fejenkent.

Akit erdekel hivjon a 30.92.83.648. Vagy irjon fxkurucz kukac gmail.com

Udv
KuruczFeri
Nekem olyan nem kell amin elfér 3. Nincs annyi motorom.
Felhívhatnál! Van egy 3 motor szállítására alkalmas futóm ami nem eladó! Gondolom érdekel.
Na neked én sem vettem fel.
Mondjuk nem is hívtál.
9Euro a szivacs + szállítás 13Euro...pfffff, többe kerül a leves ,mint a hús...bár még lehet így is a legolcsóbb!

egyébként ha van valakinek, akkor 99-07-es évjáratú, használt hayabusa első féktárcsa párt keresek, legyen vastagsága,ne üssön... (gsx-r 600k2 pályamotoromra kellene).Köszi
Szia! Érdekel az olaj.Hívtalak egy 30as számról...
cbr 600f4i pályaidomokal 400000.- eladó , eredeti idomok nélkül
Igazából ez tetszik, de sajnos túlságosan is eladó. Így ez kizáró ok.
Köszönöm.
Engem csak az aránytalanul drága nem eladó dolgok érdekelnek. Nem vagyok olcsó János.
De azért köszi.
Oké. Köszi.
Azabajaazenyémnekhogyolcsonsemeladó
Nekem sajnos nincs ilyen utánfutóm, de az viszont eladó. Hívj ha nem érdekel. Szám: 1-555-PERFEKT
Nincs valakinek egy nem eladó utánfutója? Az sem baj ha 3 moci is elfér rajta.
Szevasztok !

Megmaradt 3 liter MOTUL 300v 10w40-em eredeti bontatlan. Nekem R1-be ez volt. Valaki megszabadíthatna tőle, mert nem tudom elhasználni. Egybe 10,000,-
06 30 555 64 97
Sziasztok!

Eladó két szett relentless GSXR matrica szet!
Egy fehér és egy fekete.
15000 Ft/szett!
Olcsóbb mint a festés és ha perec van is cserélhető. :-)

06303210309
bali105gsxr@gmail.com
Mivel elkezdődött 2013 versenysorozatom és múlt héten vasárnap lezajlott az első versenyem, ezúton szeretném nektek bejelenteni, hogy közönségtalálkozót tartok. A közönségtalálkozó ideje:2013. február 8. péntek kezdés : 17:30
Helyszín: 4027 Debrecen Füredi út 27. (Malompark főépület emelete.) Mindenkit szeretettel várok.
Akkor majd várjuk szeretettel azokat a linkeket!
TV7 "Hetedik sebesség" adásában épp most készült vele riport.Igaz az adás jelenleg -még-nem online,de letölthető..és jön a folytatás is ,mivel CJ végre szervíz és "segítség"csapattal a háta mögött készülhet az idei szezonra,melyet a műsor figyelemmel kíván követni.Amint elkészült ,folyamatosan feltöltjük a linket.
Dezső!-ezesetben nem kell ezeket a cikkeket keresned a járatott lapokban
Ha írnának róla akkor nem jutna hely az öntömjénezésre meg bridgeston állásajánlatára.
Nem érzitek szánalmasnak, hogy Chrobák Janiról egy riport sem volt a Superbike magazinban? Lehet, hogy más, magyar motoros újságban volt, de én az SBK-t járatom.
És egyesek állandóan nyávognak, hogy nincs a motorversenyzésnek elég visszhangja, közönsége és ezáltal nincs szponzoráció sem. Ha egy motoros "szaklap" nem foglalkozik ilyen kaliberű versenyzővel, mint Jani,akkor mégis mit várnak......
Na Őt tényleg jó nézni motorozás közben. Stabilan gyors és megfelelően precíz. Személyesen ugyan nem ismerem, de olyannak tűnik akiben a megfelelő alázat is megvan.
Sok sikert kívánok neki.
Nagyon nehéz elmondani, mert ez ilyen "érzet" dolog. Tudni kell azt is, hogy én az átlagnál érzékenyebb vagyok ilyesmire, meg minden visszajelzésre (ezen a szinten feleslegesen; ha versenyző lennék, ennek örülne a mérnököm, így csak nyűg )

Úgy fogalmaznám meg, hogy mintha két féltégla szorította volna a tárcsát. Vagy két beton kocka. Nem mondanám, hogy nem fogott, noha a mostani Brembo SC sokkal jobban fog. Inkább ez az élettelen, rideg, kemény érzet volt a legzavaróbb.
Amikor 10-20 perc körözgetés után bénáztam az Eringen, elbaltáztam a kanyarba bemenetelt, beleállít, vészfék, akkor a megállás előtt (tehát amikor már nagyon lecsökkent a sebesség, de még gurult a motor), rettenetes hangja is volt. Boxutcában "rajos" megállásnál (egyszer követtem el) is ezt csinálta. Nem tudom jobban leírni sajnos.

Ellenben tényleg nem kopik gyorsan. Az egyetlen betétem volt eddig, amit nem használtam végig.